Teatr Tańca Enza- zespół prowadzony przez Gabrielę Keller- Janus, którego siedzibą jest OT Rondo, działający przy Słupskim Ośrodku Kultury.

Teatr Tańca Enza istnieje już 20 lat, prowadzony jest pod czujnym okiem Gabrieli Keller-Janus. Aktualnie, nasza siedziba to Ośrodek Teatralny Rondo przy ulicy Mieczysława Niedziałkowskiego 5a. Zespół przez wszystkie lata swojej działalności zdobył wiele nagród, wziął udział w wymianach zagranicznych, warsztatach i konfrontacjach. Doceniany na scenie polskiej jak i zagranicznej cieszy się dużą popularnością.

Spektakle, które już stworzyliśmy, to:

"Strzeż się obojętnych", "Nałóg", "Człowiek jam niewdzięczny, bom niedoskonały", "Solitudo", "A gdyby tak czas zamienić", "Magiczny sklep", "Siedem dni z życia kobiety", "A wtedy zgasło słońce".Cykl "Muzyka w Teatrze ,Teatr w Muzyce"(_Velocipedes i TTEnza wieczór 1,Black Balloon i TTEnza wieczór 2,Droga na Północ z muzykami Folkowymi wieczór 3),"Otwórz Oczy","Zobaczyła czego nie widziała","Niepodobieństwo","Nocne życie światła" ,"Koniec kontemplacji ","Tulipany na Betonie".

Oprócz tego zespół bierze udział w wielu projektach teatralnych i performatywnych.

Zapraszamy na nasze spektakle!