Marzysz o pięknym szydełkowanym swetrze, ale tego wyśnionego nie ma akurat w żadnym ze sklepów? Z nami zrobisz go własnymi rękoma! Już niedługo zapraszamy na naukę szydełkowania – skupimy się na kwadratach babuni, które są tak uniwersalne, że powstaną z nich nie tylko koce, ale też narzutki, torebki i to, o czym tylko sobie zamarzysz.
Już w niedzielę 3 marca o godzinie 14.30 odbędzie się pierwszy warsztat tworzenia pisanek woskiem przy pomocy kistki (narzędzie do pisania woskiem) Nie przegap okazji, aby zrobić tradycyjny świąteczny amulet dla siebie i swojej rodziny! // 3го березня о 14.30 відбудеться перший майстер-клас по виготовленню писанки, за допомогою воску та справжніх писачків!
Najwyższa pora aby pożegnać zimowe klimaty i włączyć wiosnę. Niech Chikara i Scarlet Light rozpoczną zimowe roztopy i rozbudzą wszystkich do życia!
Zapraszamy na kolejne spotkanie Manufaktury, tym razem wyzwaniem będzie Entrelac. To piękny wzór z rodziny koszykowej, który warto opanować. Wcale nie jest taki trudny!
Wielka Orkiestra rozbrzmiewa coraz głośniej: 4 pory rocka grają z WOŚP! Zapraszamy w sobotę 20 stycznia o 17.00 do klubu pARTer w Ecemku
 6 grudnia br. zapraszamy na Koncert Świąteczny do Emceku. Usłyszą Państwo najpiękniejsze kolędy oraz piosenki zimowe. Zaprezentują się uczestnicy zajęć Strefy Wokalu, którzy przeniosą nas w ten mikołajkowy dzień w świat zadumy, ale również radości, która jest związana ze świętami Bożego Narodzenia.
Z całego serca pragniemy dzielić te piękne chwilę z Wami! W poniedziałek 4 grudnia widzimy się na "Świątecznym tańcowaniu"!
Zbliża się czas świąt i najwyższa pora przygotować oryginalne i własnoręcznie wykonane ozdoby. Zapraszamy na cykl warsztatów świątecznych, sześć spotkań, od najbliższej środy 15 listopada do 20 grudnia. ANIOŁKI dla cierpliwych i GWIAZDKI  dla … mniej cierpliwych :)
Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej MINIVOCAL, który odbędzie się 10 listopada o godzinie 9:00 w Emceku przy al. 3 Maja 22.
Druga odsłona 4 pory rocka. Tym razem lato pożegnamy z dwoma zespołami Scarlet Light oraz Panic Attack już w sobotę 23 września o 18.00