Już w piątek zapraszamy na kolejną wystawę do naszej galerii pod tarasem! W piątek 12 lipca o 17.00 wernisaż prac trzech artystek i artystów: Lucyny Grzesiuk, Giseli Wunder i Jakuba Grzesiuka
W piatkowy wieczór, 21 czerwca, zapraszamy do galerii "Pod Tarasem" na wernisaż wystawy prac twórców pracowni plastycznej Nasza Sztuka.
W ostatni weekend czerwca warto śledzić to, co będzie się dziać w naszym kinie i Emceku. To wtedy będzie  miała miejsce pierwsza edycja festiwalu okołofilmowego Miłość niejeden ma kolor!. Słupsk chyba od zawsze sprzyjał różnorodności. Kilkukrotnie podejmowano u nas próby nieheteronormatywnych inicjatyw, jednak dopiero od 2023 organizowany jest Słupski Marsz Równości. Festiwal „Miłość niejeden ma kolor!” będzie pierwszym tak złożonym działaniem o tematyce LGBTQIA+. Zarówno projekcje filmowe, jak i warsztaty są bezpłatne!
Z przykrością informujemy, że najbliższe spotkanie MANUFAKTURY w środę 29 maja br. jest odwołane. Zapraszamy na kolejne już 5 czerwca!
 Zapraszamy do udziału w wokalnych warsztatach jazzowo-rozrywkowych, które poprowadzą wspaniali wokaliści Aga Brenzak-Guz i Łukasz Reks. 12 godzin warsztatów będzie przepełnione solidną dawką wiedzy oraz nowymi umiejętnościami. Spotykamy się w Emceku, al. 3 Maja 22 w Słupsku, już 8 i 9.06 od 9-15. Zachęcamy do zapoznania się z twórczością naszych VOCAL COACH'ów na YouTube.
🥗 Spotkanie przy wspólnym stole - ideą Kuchni Społecznej jest dzielenie się 100% wegańskimi potrawami - przynieś potrawę i częstuj się tym, co zgotowali inni! Jesteśmy ciekawi waszych wegańskich dań i chcemy, żebyście wypróbowali jak roślinnie jedzą inni 🥦🍴 Zapraszamy na 30. i 32. edycję Kuchni Społecznej, które odbędą się w Emcek w dniach 30.06.2026 o 16:30 (30. edycja) oraz 15.12.2024 o 15:00 (32. edycja).
Słupski Ośrodek Kultury pod Honorowym Patronatem Prezydentki Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej przyłącza się po raz 4 do ogólnopolskiej akcji Operacja Czysta Rzeka. 🐟 W tym roku spotykamy się nad Słupią 📅 25 maja (sobota), o godz. 10:00 na terenie Parku Kultury, Sportu i Rekreacji przy przystani kajakowej. (Przewidywany) koniec: godzina 14:00 a po zakończeniu sprzątania zapraszamy na integrację i poczęstunek przy ognisku zorganizowanym w PKiW przy przystani kajakowej, aby uczcić nasz wspólny wysiłek i spędzić miło czas, odpocząć i porozmawiać o efektach naszego sprzątania. 🙏
Serdecznie zapraszamy w czwartek 16 maja na otwarcie wystawy fotografii autorstwa Beaty Samborskiej "Nie zawsze martwa natura". Wernisaż odbędzie się w sali Tango w Emceku (wejście z holu kina Rejs) o godzinie 17.00.
Słupski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w przygotowanej przez naszą instruktorkę fotografii Aleksandrę Ugwu interaktywnej wystawie pt. "Plakaty filmowe" 11 maja 2024r., godz. 15:00Emcek, al. 3 Maja 22
W dniu 15 maja 2024 roku o godz. 12:15 nastąpiło otwarcie ofert w konkursie na ofert na najem lokalu użytkowego w celu prowadzenia działalności usługowo-gastronomicznej w budynku Emcek - Słupskiego Ośrodka Kultury, al. 3 Maja 22 w Słupsku. Protokół z konkursu do pobrania