Grupa warsztatowa MANUFAKTURA Słupskiego Ośrodka Kultury z okazji Światowego Dnia Dziergania w Miejscach Publicznych serdecznie zaprasza w sobotę, 11 czerwca, na wydarzenie DZIERGASIE NA TARASIE.

Zakończył się sezon plenerowy, więc modelarze z Aero Model Klubu Słupsk przenieśli się pod dach Hali Gryfia, by przetestować samoloty i podszkolić umiejętności pilotażu.

W dniu 9 listopada grupa Country Line Dance uczciła święto Niepodległości . Uczestniczki postarały się w programie swoich zajęć zatańczyć krakowiaka w rytmie country i wiankami nawiązać do naszych ludowych strojów.

Pierwszy poniedziałek miesiąca to już 4 października - tradycyjnie zapraszamy więc w tym dniu do Studia Inicjatyw Emceku na spotkanie miłośników gier planszowych i szachów. Obecny będzie instruktor SOK, który pomoże wybrać grę spośród dostępnych w placówce, podpowie zasady lub włączy się do gry. Na szachistów czeka Dmitry Aniskiewicz - słupski mistrz, który chętnie dzieli się swoją wiedzą na temat tej królewskiej gry
Grupa tańca Country zaprasza 14 września do Szkoły Kultury przy ul. Banacha 17 wszystkich miłośników tańca Country Line Dance. Zajęcia będą odbywać się we wtorki w godz. 17-19. Zapraszamy zarówno młodzież, jak i dorosłych.

Tradycyjnie w pierwszy poniedziałek miesiąca będziemy mogli spotkać się przy naszych ulubionych grach planszowych oraz szachach.

18 czerwca 2021 roku o godz. 19.00 w słupskiej filharmonii odbył się koncert symfoniczny „Najpiękniejsze walce świata”. Walce zagrała nasza Polska Filharmonia Sinfonia Baltica im. W. Kilara w Słupsku pod batutą Rubena Silvy. W koncercie uczestniczyła również grupa tańca dawnego KADRYL.

Jak w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca zapraszamy miłośników gier planszowych do wspólnej zabawy. Zaczynamy w Studiu Inicjatyw (dolna kondygnacja emceku) w poniedziałek, 5 lipca, na godz. 18.00 Można przynieść swoje ulubione planszówki lub skorzystać z gier, które są na stanie w emceku (na zdjęciu powyżej). Na miejscu będą instruktorzy SOK którzy pomogą rozpocząć rozgrywkę, objaśnią szczegóły, czy włączą się w grę jako współzawodnik.
Zapraszamy na spotkanie miłośników gier planszowych i szachów - po raz pierwszy w nowym obiekcie. Inauguracja odbędzie się w poniedziałek, 7 czerwca o godz. 18.00, w Studiu Inicjatyw Emcek-u

Grupa warsztatowa MANUFAKTURA Słupskiego Ośrodka Kultury z okazji Światowego Dnia Dziergania w Miejscach Publicznych serdecznie zaprasza w sobotę, 12 czerwca, na wydarzenie DZIERGASIE NA TARASIE.

Działająca w ramach naszego programu SOK PO GODZINACH Grupa Tańca Dawnego KADRYL wznawia działalność po długiej nieobecności.