Chcesz zostać wolontariuszem/wolontariuszką WOŚP? Na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl znajdziesz Słupski Sztab #6359, do którego możesz się zgłosić za pośrednictwem bazy wolontariuszy. Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia będziesz musiał/a potwierdzić swoje dane, które zostały wpisane do formularza. Skontaktujemy się z Tobą w celu ich potwierdzenia.

29 stycznia, w ostatnią niedzielę miesiąca, po raz trzydziesty pierwszy zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku motywem przewodnim tej największej w Polsce akcji charytatywnej jest walka z sepsą, a zebrane środki zostaną przekazane na dofinansowanie placówek medycznych w sprzęt i lekarstwa potrzebne do leczenia posocznicy u pacjentów w każdym wieku.

Szukamy Wolontariuszy, którzy wesprą nasz sztab w organizacji 31. Finału WOŚP w Słupsku, zaplanowanego na dzień 29 stycznia 2023 roku.

Niedzielny, mroźny wiatr nie przestraszył naszych Wolontariuszy, którzy licznie wyszli na ulice Słupska kwestować na rzecz 30. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Powodzeniem cieszyły się również finałowe imprezy w Centrum Handlowym Jantar i w Hali Gryfii, do której, dzięki uprzejmości Pani Agnieszki Klimczak - dyrektorki Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przenieśliśmy imprezę z ulicy Nowobramskiej.  Według meldunku Szefowej słupskiego sztabu: 169 926,38 zł z puszek 5 229 zł z terminali 17 141 zł z eskarbnki (można jeszcze wpłacać do 1.02) co daje łączną kwotę 192 294,38 zł.

UWAGA !!! Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne niedzielna impreza finałowa WOŚP przy ul. Nowobramskiej zostaje przeniesiona do Hali Gryfii SOSiR przy ul. Szczecińskiej 99.   Pozostałe imprezy pozostają bez zmian.   11:00 - 13:00 - Plac Zwycięstwa 13:00 - 18:00 - Hala Gryfia, ul. Szczecińska 99 15:00 - 20:00 - Centrum Handlowe JANTAR, ul. Szczecińska 58   Za wszelkie niedogodności przepraszamy.
30 stycznia 2022 roku odbędzie się jubileuszowy, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem zebrane środki trafią na oddziały okulistyki dziecięcej. 30 FINAŁ WOŚP W SŁUPSKU 30.01.2022 Kwesta uliczna w godz. 9.00-18.00

Drodzy Wolontariusze, Drogie Wolontariuszki! 30 stycznia, w dniu 30. Finału WOŚP, zapraszamy Was do zaprzyjaźnionych restauracji i innym miejsc, gdzie będziecie mogli napić się ciepłej kawy i herbaty, a w niektórych również posilić. Oto lista miejsc przyjaznych wolontariuszowi:

Ośrodek Teatralny RONDO i Teatr Tańca ENZA zapraszają na sentymentalną podróż w przeszłość wraz ze spektaklem taneczno-muzycznym pt. "ZIELONE POMARAŃCZE PRLu" 28 stycznia 2022r. godz. 19:05Ośrodek Teatralny RONDO, ul. Niedziałkowskiego 5a

Zapraszamy miłośników rytmu do niezobowiązującego spotkania przy bębnach djembe. Warsztaty zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych bębniarzy. Zasiądziemy w kręgu i wspólnie nauczymy się grać rytm tytułowego serca WOŚP. Wysokość opłaty dobrowolna (zasilenie puszki), a dochód z warsztatów zostanie w całości przekazany na rzecz 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gdzie?OT Rondo, ul. Niedziałkowskiego 5a Zapraszamy dzieci 6+, młodzież i dorosłych!
Gorąco zapraszamy wszystkich na twerkowe warsztaty taneczne, gdzie będziemy organizować zbiórkę pieniędzy z okazji 30. Finału WOŚP pod hasłem: „Przejrzyj na oczy!”. Celem zbiórki jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Kwota dowolna.

Tradycyjnie już 1 stycznia klub FK Oldboje Słupsk rozegrał charytatywny mecz piłki nożnej na murawie stadionu przy ulicy Zielonej. W trakcie imprezy przeprowadzona została zbiórka funduszy na cel 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.