Zdjęcie przedstawiające poprzednią edycję świątecznego tańcowania
W ostatnią przedświąteczną niedzielę 19 grudnia o godz. 17:00 zapraszamy do Emceku na „Świąteczne tańcowanie”. Publiczność obejrzy występy grup tanecznych Chips, Popcorn oraz Good Vibes, weźmie udział we wspólnych animacjach świąteczne oraz spotka św. Mikołaja 19 grudnia o godz. 17:00 Sala Parter Emcek al. 3 maja 22 Wstęp wolny

Słupski Ośrodek Kultury, grupa Tango en la Rotonda oraz Kawiarnia Artystyczna Antrakt zapraszają wszystkich miłośników tanga argentyńskiego. Środa, 30 marca o godz. 16:30 w Antrakcie! Wstęp jest bezpłatny, ale poprosimy o dorzucenie się do puszki, z której zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie Ukrainy. Spotkanie rozpocznie mistrzowskim pokazem Igor Chmielnik. Następnie tych całkiem początkujących zaprosimy na naukę tanga na poziomie podstawowym, opowiemy o historii tego tańca, zapoznamy z zasadami obowiązującymi podczas milongi i ... zaprosimy do wspólnej zabawy. Mamy nadzieję zebrać zacną kwotę na rzecz Ukrainy, ale także... zarazić tangiem jak największą grupę osób. Nie ma znaczenia wiek, umiejętności, konfiguracja par, czy bycie singlem. Czekamy na wszystkich dobrych, ciekawych i odważnych ludzi. Do zobaczenia na parkiecie. Sława Ukrainie!!!
Grupa tańca Country zaprasza 14 września do Szkoły Kultury przy ul. Banacha 17 wszystkich miłośników tańca Country Line Dance. Zajęcia będą odbywać się we wtorki w godz. 17-19. Zapraszamy zarówno młodzież, jak i dorosłych.

Zajęcia z tanga argentyńskiego, dla osób  uczestniczących w jakichkolwiek warsztatach czy kursach tanecznych oraz całkowicie początkujących tancerzy. Ofertę kierujemy do par w każdej możliwej konfiguracji, cierpliwych w dążeniu do uzyskania perfekcji, która wyraża się porozumieniem między partnerami, wzajemnym zaufaniem i wspólnym odczuwaniem muzyki. Tym razem zajęcia odbywają się we wtorki, w godz. 18.00 - 20.00, w Ośrodku Teatralnym Rondo przy ul. Niedziałkowskiego 5a.

Słupski Ośrodek Kultury, Teatr Tańca Enza i Miasto Słupsk, we współpracy ze Stowarzyszeniem Enza, zapraszają na kolejną edycję Festiwalu Teatrów Tańca Sfera Ruchu Słupsk, który odbędzie się w dniach 4-7 listopada 2021 w Teatrze Rondo w Słupsku.

Jeśli macie w planach ślub lub imprezę, albo zawsze marzyliście by wraz z drugą osobą zanurzyć się w rytmie tańca, nie pozostaje nic innego jak zapisać się na Warsztaty Tańca Towarzyskiego dla dorosłych. Już od czwartku 30 września 2021r. o godzinie 19.30 zapraszamy do Szkoły Kultury SOK przy ul. Banacha 17 w Słupsku. Zajęcia dla osób początkujących, zapisy na pierwszym spotkaniu.

Zapraszamy na cykl krótkich spotkań ruchowych przeznaczonych dla osób wykonujących prace biurowe oraz uczących się zdalnie. Znajdź każdego dnia kilka minut podczas wykonywania swoich obowiązków, aby zadbać o zdrowie.

Grupa taneczna AMBER ogłasza nabór na zajęcia na rok szkolny 2020/2021. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Chmielnik, certyfikowana instruktorka tańca z kilkuletnim doświadczeniem. Zabierze ona dzieci w magiczną podróż po świecie tańca, łącząc różne style, gatunki i atmosfery. Wydobędzie z dzieci światło i zamknie je w ich ruchu, żeby tak jak bursztyn (amber) błyszczały na scenie.

Rusza nabór do grup tanecznych dla dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzić będzie Angelika Sędziak - instruktor tańca oraz logopeda z wieloletnim doświadczeniem. Jest to świetna okazja do rozpoczęcia przygody z tańcem lub doskonalenia swoich umiejętności. W czasie zajęć uczestnicy będą mieli okazję odnaleźć w sobie poczucie rytmu, nauczyć się choreografii tańca nowoczesnego oraz stworzyć własną opowieść ruchową.

Szanowni Państwo, droga publiczności, uczestnicy zajęć, pasjonaci, kinomaniacy i wszyscy nasi Przyjaciele Zgodnie z wytycznymi Pani Prezydent Krystyny Danileckiej-Wojewodzkiej, z dniem dzisiejszym Słupski Ośrodek Kultury zawiesza do odwołania wszystkie zaplanowane wydarzenia artystyczne, seanse filmowe i zajęcia prowadzone w Ośrodku Teatralnym Rondo przy ul. Niedziałkowskiego 5a, Szkole Kultury przy ul. Banacha 17 i Rękodzielni przy ul. Wojska Polskiego 10a. O nowych terminach odwołanych wydarzeń będziemy informować na bieżąco. Koronawirus – zawieszenie działalności instytucji/jednostek miejskich
18 grudnia o godzinie 17.30 na scenie Bazy Kultury SOK przy ul. Braci Gierymskich 1 zaprezentują się najmłodsi i nieco starsi uczestnicy zajęć tanecznych prowadzonych w Słupskim Ośrodku Kultury.