DKF "PROJEKCJA" imienia Grażyny Bożek-Szczepłockiej zaprasza na ostatnie czwartkowe spotkania przed wakacyjną przerwą.

Zapraszamy na majowe seanse DKF Projekcja im. Grażyny Bożek-Szczepłockiej. Czwartkowe spotkania w nadchodzącym miesiącu wypełnią nowe dzieła mistrzów światowego kina, olśniewające debiuty, jak i nietuzinkowe produkcje zza naszej północno-wschodniej granicy.

W przededniu świątecznego weekendu, wraz z życzeniami spokojnego i radosnego czasu, prezentujemy program spotkań DKF Projekcja im. Grażyny Bożek-Szczepłockiej na nadchodzący miesiąc.

Najbardziej wyczekiwane premiery, uznane debiuty, nowe dzieła najciekawszych europejskich twórców, prelekcje, a także rozmowy o filmie w gronie widzów i z udziałem reżysera - tak właśnie zapowiada się kolejny miesiąc spotkań w DKF Projekcja im. Grażyny Bożek-Szczepłockiej.

Nie opadły jeszcze emocje po styczniowych pokazach, a przed nami kolejny ekscytujący miesiąc w DKF Projekcja. W lutowych planach znalazło się bowiem spotkanie z reżyserem, coroczny maraton upamiętniający rocznicę powstania naszego klubu i - jak zawsze - garść wyjątkowych tytułów, które zabiorą nas w filmową wędrówkę po różnych krajach (od Japonii, przez Polskę, po Meksyk), stylach i rodzajach.

Przed nami kolejny rok filmowych spotkań DKF Projekcja im. Grażyny Bożek-Szczepłockiej. Obiecujemy, że nie zabraknie w nim najciekawszych, skłaniających do dyskusji produkcji, tytułów nagradzanych na najważniejszych światowych festiwalach, obrazów debiutantów jak i uznanych reżyserów, a także spotkań z twórcami. Rezerwujcie zatem czwartkowe wieczory, by w miłej i kameralnej atmosferze spędzić czas w kinofilskim gronie!

W sobotę, 16 grudnia, gościem DKF Projekcja był Klaudiusz Chrostowski, który spotkał się z widzami po przedpremierowym pokazie "Ultima Thule". Rozmowę z reżyserem prowadził krytyk filmowy Rafał Pawłowski.

Przed nami ostatnie w tym roku spotkania DKF Projekcja im. Grażyny Bożek-Szczepłockiej. W gorączce przedświątecznych przygotowań chcemy zaproponować Wam chwilę oddechu, moment zatrzymania się i refleksji, który – tak czujemy – jest wszystkim nam ostatnio bardzo potrzebny.

30 listopada odbył się przedpremierowy pokaz najnowszego obrazu Olgi Chajdas "Imago", a po seansie widzowie DKF Projekcja mogli spotkać się i porozmawiać z grającą w filmie główną rolę Leną Górą.

Zapraszamy na listopadowe spotkania DKF PROJEKCJA im. Grażyny Bożek-Szczepłockiej.