W ramach letnich powtórek z nowojorskiej opery pokażemy ponadczasową historię miłosną Pucciniego z udziałem sopranistki Sonyi Yonchevej i tenora Michaela Fabiano. Na retransmisję zapraszamy w niedzielę, 28 lipca o 15:00.

Już w sobotę, 20 lipca o godz. 16:00, zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu Krótka Historia Polskiego Kina. Tym razem sięgniemy po okrzyknięty arcydziełem, fabularny debiut "Na wylot" Grzegorza Królikiewicza.

Już w sobotę (6 lipca) kinomanów czeka wyjątkowa noc, bo będą mogli ją spędzić przed dużym ekranem! Tym razem motywem przewodnim naszego nocnego maratonu będą komedie, które nie pozwolą wam zmrużyć oczu. Wyśpijcie się dobrze, ubierzcie wygodnie, by stawić się w Rejsie o 22:00.

Przed nami miesiące wakacyjne. Czas wolny od pracy, ale nie od kina! Dlatego jak zwykle w sezonie urlopowym przygotowaliśmy dla Was kilkanaście filmowych propozycji, w których znalazło się miejsce zarówno dla lekkich komedii, społecznych dramatów, produkcji familijnych, jak i klasyki polskiego kina.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że XLVII edycja konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych KINO W OCZACH DZIECKA została rozstrzygnięta.

Młodych widzów zapraszamy na przedpołudniowe pokazy filmowe połączone z bezpłatnymi warsztatami pod hasłem "Letnie Rejsy z filmem".  

Wraz z wakacjami na ekran Rejsu wracają wielkie widowiska baletowe i operowe.

DKF "PROJEKCJA" imienia Grażyny Bożek-Szczepłockiej zaprasza na ostatnie czwartkowe spotkania przed wakacyjną przerwą.

Film "Mój syn Ezra", historia ojcowskiej miłości do autystycznego syna, zainspiruje nas do czerwcowej debaty PO FILMIE.

Już po raz osiemnasty kino REJS Słupskiego Ośrodka Kultury serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa pomorskiego do udziału w wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Filmie X MUZA.

To już ostatnia w tym sezonie "Podróż ze sztuką". W czerwcu wybierzemy się do Wielkiej Brytanii, by spędzić dzień w londyńskiej The National Gallery.