Słupski Ośrodek Kultury, Teatr Rondo oraz grupa Tango en la Rotonda zapraszają na warsztaty tanga argentyńskiego, które adresowane są do początkujących, chcących poznać podstawy tego fascynującego tańca i średniozaawansowanych tangueros.
Warsztaty odbędą się w sali widowiskowej OT Rondo przy ul. Niedziałkowskiego 5a.
W programie mamy 4 bloki:
😱 BLOK I. DLA TYCH, CO PIERWSZY RAZ
2 czerwca 2023r., godz. 18:00 – 21:00
spotkanie dla wszystkich zainteresowanych tangiem argentyńskim, w trakcie którego zapoznamy się z historią tanga, zasadami obowiązującymi w środowisku tangueros, przejdziemy krótki kurs z podstaw tanga argentyńskiego, przygotowujący do udziału w warsztatach.
Zajęcia poprowadzi Anna Pietruszewska
wstęp wolny
🧍🧍‍♂️👫 BLOK II. MĘŻCZYZNA W TANGU, KOBIETA W TANGU, RAZEM
3 czerwca 2023 r., godz. 16:00-17:30, 18:00-19:30
Zajęcia poprowadzą Grzegorz Kałmuczak oraz Dominika Jasik. Na co dzień uczą w Szkole Tańca Oskar Dance w Poznaniu.
Wspólnie uczestniczyli m.in. w programie „Mam talent” oraz
w Mistrzostwach Świata w Tangu Argentyńskim Tango Buenos Aires 2021. Grzegorz Kałmuczak był gościem wielu programów telewizyjnych i audycji radiowych, jako najbardziej doświadczony tanguer i nauczyciel tanga w Polsce. W październiku 2022r. para wzięła udział w European Tango Championship w Munster, gdzie aż trzykrotnie stanęli na podium, zdobywając podwójne wicemistrzostwo Europy w kategorii Tango Milonga i Tango Vals, a w kategorii Tango Pista, czyli w tradycyjnym, klasycznym tangu argentyńskim zajęli 3 miejsce zdobywając tytuł II wicemistrzów Europy. Mistrzowie świetnie pracują jako nauczyciele, ich lekcje są naprawdę dla każdego, uczą bawiąc, w przyjaznej, radosnej atmosferze.
🤗 BLOK III. DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ SIĘ BAWIĆ - MILONGA
4 czerwca 2023r., godz. 11:00 – 13:30
Zajęcia poprowadzi Grzegorz Kałmuczak i Dominika Jasik
💃🏻 🕺🏽 BLOK IV. ROMANTYCZNIE-TANGO VALS
4 czerwca 2023 r., godz. 15:00 - 17:30
Zajęcia poprowadzi Grzegorz Kałmuczak i Dominika Jasik
Za każdy z 3 bloków z osobna płacimy 140 zł / osoba, przy wykupieniu wszystkich 3 bloków opłata wynosi 320 zł / osoba (zaoszczędzimy 100 zł)
Woda, kawa, herbata, przekąski dostępne w przerwach między zajęciami.
Najlepiej zapisywać się w parach. Osoby zapisujące się indywidualnie (najczęściej dotyczy to pań) muszą być przygotowane, że przyjdzie im tańczyć w roli prowadzącej. Zapisy i dodatkowe informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (kontakt w godzinach wieczornych).
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat. Na listę trafiamy po uiszczeniu opłaty na konto SOK.
Numer konta: 84 1140 1153 0000 2182 2100 1001
tytuł przelewu: warsztaty tanga argentyńskiego.
Do miłego...zatańczenia