Ośrodek Teatralny RONDO zaprasza w piątek, 3 lutego o godzinie 19:00 na WIECZÓR NA INNEJ PLANECIE.
W trakcie wieczoru będzie można zobaczyć dwa monodramy w reżyserii Magdaleny Płanety:
I. "Się stawać" Katarzyny Reichert
To wyjątkowe przedstawienie było już dwa razy nagrodzone na konkursach, a dopiero miało swoją premierę. Przypadek? Może tak, a może nie. Bohaterka bowiem opowiada o tym, jak to jest dorastać, stawać się, wyłaniać z chaosu, odnajdywać siebie w sobie, trochę niepostrzeżenie, często zupełnie z zaskoczenia, czasami boleśnie - rzuca Cię życie w życie i już - bądź.
Bądź i Ty.
 
II. "Czechło" Pauliny Stolarczuk
Oswajanie śmierci niegdyś było mądrością i siłą wszelakich społeczności. W ostatnich dziesięcioleciach zmieniło się to ekstremalnie. Śmierć i starość zniknęły z naszej codzienności. Ukrywamy je, nie przyznając się do lęku przed nimi lub odwrotnie - demonizując je i wypierając, jakby miało to uczynić je mniej prawdopodobnymi. Realizatorki monodramu dotykają wątku śmierci, przypominając, że dotyczy ona i dotyka każdego z nas.
Paulina Stolarczuk za swój monodram w 2022 roku zdobyła I miejsce w wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Kwidzynie oraz Grand Prix na 19. SAM NA SCENIE - Finale Turnieju Teatrów Jednego Aktora 67. OKR w Słupsku
 
Bilety w cenie 30zł dostępne w kasie teatru oraz online w serwisie Ekobilet - https://bit.ly/3jhEk50
Zniżka 5zł dla posiadaczy Słupskiej Karty Mieszkańca dostępna jest jedynie w kasie Ronda przy ul. Niedziałkowskiego 5a