Jesteśmy alternatywną, młodzieżową grupą teatralno-wokalną Materia Prima. Cały nasz zespół to jedenaście fantastycznie zgranych pasjonatów muzyki i teatru.

Ostatnio, gnając na łeb i na szyję, zrealizowaliśmy spektakl „Piosenki przeciwko ludzkości”, zagraliśmy podwójną premierę i… dopadł nas lockdown.

Nie możemy grać dla naszej publiczności.

Ale… może możemy zrobić coś innego.

Po premierze „Piosenek przeciwko ludzkości” spadła na nas dosłownie lawina dobrych słów. Wśród nich, między innymi, znalazły się głosy, że powinniśmy do jednej z naszych piosenek zrobić teledysk. I właśnie to zamierzamy zrobić!

I tu wkraczacie Wy – ponieważ nie damy rady zrobić tego bez Waszej pomocy. Słupski Ośrodek Kultury, w którym działamy, zaoferował, że pokryje część kosztów, związanych z produkcją naszego teledysku, ale nadal potrzebujemy funduszy dla realizatorów oraz środków na rekwizyty. Pozostałe środki chcemy uzyskać poprzez zbiórkę na crowdfundingowej platformie www.wspieram.to

Jeśli chciałbyś wesprzeć nas w realizacji przedsięwzięcia, wejdź TUTAJ ! Dla wszystkich wspierających przewidzieliśmy nagrody.