Drodzy Przyjaciele, Przyjaciółki, Znajomi, Sympatycy oraz stali i okazjonalni Goście – tęsknimy za Wami! Czekając na możliwość ponownego spotkania piszemy projekty, układamy programy, planujemy repertuar.

W tym roku szczególnie chcielibyśmy prosić Was o wsparcie, którego udzielenie będzie kosztowało Was jedynie chwilę czasu, a dla nas będzie bardzo istotne – 1% Waszych podatków. Każda, nawet najmniejsza kwota, która w ten sposób zasili nasz budżet, pozwoli na zbudowanie „wkładu własnego”, niezbędnego do pozyskiwania środków na realizację naszych działań.

Wspierając nas, przekazując „kasę na teatr”, pomagacie więc zorganizować wydarzenia dla siebie 😉 Są to pieniądze, które możecie bezpośrednio „odzyskać” korzystając z przygotowanej przez nas oferty! Wystarczy przy wypełnianiu deklaracji podatkowej za rok 2020 wpisać KRS 0000 215 720, cel szczegółowy 1%: TEATR RONDO.

Z serca dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę!

Środki z 1% w ostatnich latach pozwoliły nam: zrealizować warsztaty kuglarskie i spotkanie z Adrianem Grzymkowskim pt. „Ja, sztukmistrz”, zorganizować wystawę prac młodych malarzy „Przez czwartą ścianę. Dramat Witkacego na płótnie”, czy też wesprzeć program edukacyjny „Cudak? Nie Cudak!”.