Osoby, które zakupiły bilety na koncert prosimy o kontakt z Działem Księgowości w OT Rondo przy ul. Niedziałkowskiego 5a w sprawie zwrotu pieniędzy. Księgowość czynna w dn. pn-pt do godz. 15.00. Prosimy o przygotowanie dowodu zakupu.

The Fruitcakes wydają w marcu nowy album „Into The Sun”, ruszają w promocyjną trasę… ...i już 15 marca pojawią się na scenie Ośrodka Teatralnego RONDO. Start o godz. 19.00, bilety w cenie 25zł/30zł dostępne w siedzibie teatru przy ul. Niedziałkowskiego 5a

„Into The Sun” to zbiór dziesięciu eklektycznych, wielowątkowych i zaskakujących piosenek. To wyjątkowy materiał, w którym nacisk kładzie się na melodię, harmonię oraz wielogłosowość. The Fruitcakes nie podążają za modą i trendami, manifestując brak przywiązania do miejsca, czasu i przestrzeni, a jedynie do samej koncepcji nieskrępowanego konwenansami tworzenia. Rozwijając swoją twórczość w nieprzewidywalny sposób, raczą nas najdojrzalszym dotychczas materiałem.

Płyta ukaże się nakładem wytwórni PIAS Poland, zarówno w Polsce, jak i w 16 innych krajach europejskich!

W erze dominacji elektroniki, zwrócenie się w kierunku lat 60 i 70 - epoki dla muzyki odmiennej równie stylistycznie, co technicznie od czasów współczesnych - zdaje się być nie tyle eksperymentem, co wręcz przejawem szaleństwa. Oddając hołd The Beatles i scenie psychodelicznej z połowy poprzedniego wieku, The Fruitcakes jednocześnie nie odcinają się od współczesności. W muzyce grupy odnaleźć można odniesienia do zespołów takich jak Tame Impala, King Gizzard and The Lizard Wizard czy Wilco; muzycy tworzą dźwięki niesamowicie dopracowane harmonicznie, pozbawione sztampy. Obranie tej drogi zaowocowało brzmieniem melodyjnym, pełnym niuansów i nieoczywistości, które finalnie składają się na niezwykle spójny materiał koncertowy.

Płyta współfinansowana była ze środków finansowych miasta Słupsk, więc będzie to niezwykła okazja na wykonanie ukłonu wdzięczności w kierunku włodarzy miasta ;)

"Sleepless"

"Suntime"

"Our Love"