Już dziś pragniemy zaprosić Was na komediowy wieczór gier i zabaw, w którym główną rolę będą grały kreatywność, inteligencja, dystans i... widownia! Impreza skierowana jest do wszystkich, tych którym znajome jest hasło - Impro, którym na to słowo podnosi się w uśmiechu choć kącik ust oraz osób, które chciałyby spróbować swoich sił w interaktywnym wieczorze!

Nie dajcie się prosić, przybywajcie 7 marca o godzinie 18.00 do OT Rondo przy ul. Niedziałkowskiego 5a. Wstęp tylko 4,80 zł ;)

Grupa Rondel spotyka się w... OT Rondo od października ubiegłego roku. Będzie to pierwszy występ tej grupy. Małgorzata Burjan i Piotr Łukaszewicz nosili się z zamiarem stworzenia przestrzeni na takie działania już od kilku lat.
Połknęli bakcyla impro i zapragnęli podzielić się nim z innymi.

Impro jako forma teatralna, pojawiła się w angielskim i amerykańskim teatrze w latach sześćdziesiątych XX wieku. Impro buduje przedstawienie teatralne na oczach widza, wykorzystując między innymi różne formy improwizacji, techniki i struktury narracyjne oraz dostępne środki. Do dzisiaj powstało wiele form i grup działających w tym obszarze.