Przytul mnie: poszukiwacze miodu

Kino
Termin: 2022-10-02 11:30

Miejsce: kino Rejs, al. 3 Maja 22, Słupsk

ecobilet emcek

Polska, Chiny 2022, 70 min

reżyseria: Anna Błaszczyk
scenariusz: Aleksandra Świerk, Emilia Nędzi
muzyka: Łukasz Targosz

film animowany z polskim dubbingiem, dla dzieci w wieku 4+

Mały Miś marzy o urodzinowym miodowym torcie. Niestety, Tatuś Miś nie może spełnić życzenia – wszystkie ule w lesie są już puste! Trzeba wyruszyć do Złotej Krainy, aby zdobyć najważniejszy składnik ciasta.

Ulewa zniszczyła wszystkie słoiki z zapasami złotego przysmaku. Nic nie uchowało się także w owadzich kryjówkach. Po podsłuchaniu rozmowy pszczół Mały Miś wie, że mnóstwo miodu znajdzie w tajemniczej Złotej Krainie, która na skraju lasu. Choć jego tata najchętniej zostałby w norze i uciął sobie drzemkę, niedźwiadek przekonuje go do wspólnego ruszenia ku przygodzie. To ma być jego pierwsza w życiu dłuższa wycieczka, dzięki której udowodni, że jest samodzielny i odważny! Animacja powstała na podstawie książki „Proszę mnie przytulić” Przemysława Wechterowicza z ilustracjami Emilii Dziubak.

Po niedzielnym seansie zapraszamy chętnych na bezpłatne warsztaty familijne zainspirowane filmem. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / tel. 507 846 243), a warunkiem uczestnictwa jest posiadanie biletu z seansu.

bilety: 13zł

Przytul mnie. Poszukiwacze miodu

 

Telefon
507 846 243
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Terminy


  • 2022-10-02 11:30