Z ogromną przyjemnością informujemy, że XLVII edycja konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych KINO W OCZACH DZIECKA została rozstrzygnięta.

Młodych widzów zapraszamy na przedpołudniowe pokazy filmowe połączone z bezpłatnymi warsztatami pod hasłem "Letnie Rejsy z filmem".  

Wraz z wakacjami na ekran Rejsu wracają wielkie widowiska baletowe i operowe.

DKF "PROJEKCJA" imienia Grażyny Bożek-Szczepłockiej zaprasza na ostatnie czwartkowe spotkania przed wakacyjną przerwą.

Film "Mój syn Ezra", historia ojcowskiej miłości do autystycznego syna, zainspiruje nas do czerwcowej debaty PO FILMIE.

Już po raz osiemnasty kino REJS Słupskiego Ośrodka Kultury serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa pomorskiego do udziału w wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Filmie X MUZA.

To już ostatnia w tym sezonie "Podróż ze sztuką". W czerwcu wybierzemy się do Wielkiej Brytanii, by spędzić dzień w londyńskiej The National Gallery.

Tradycyjnie w niedzielę zapraszamy na familijne warsztaty dla młodych widzów i ich opiekunów.

Druga część cyklu "Krótka Historia Polskiego Kina" przypomina wybitne dzieła reżyserów rodzimej kinematografii, którzy nie wpisywali się w wiodące nurty, często stronili od grup twórczych czy formacji artystycznych.

W dniach 17 - 23 czerwca 2024 serdecznie zapraszamy na bezpłatne pokazy w ramach 22. Objazdowego Festiwalu Filmowego WATCH DOCS. Prawa Człowieka w Filmie.

Wielkimi krokami zbliża się lato, wraz z nim czas wakacji i urlopów. Nasyceni słońcem, wypoczęci i zrelaksowani widzowie popołudnie postanawiają spędzić w kinie. A tam czeka na nich filmowe morze propozycji...