Z ogromną przyjemnością zapraszamy Uczniów, Nauczycieli i Wychowawców do udziału w programie Edukacja Młode Horyzonty w nadchodzącym roku szkolnym 2024/2025.

W powietrzu czuć wiosnę i coraz trudniej usiedzieć w szkolnych ławkach. Zachęcamy więc, by poddać się naturalnemu biegowi spraw i zamienić klasowe krzesła na wygodne fotele kinowe. Tym bardziej, że spośród marcowo-kwietniowych tytułów wybraliśmy te, które stanowią doskonałe uzupełnienie lekcji historii, języka polskiego, jak również mogą być świetnym pretekstem do rozmów podczas godziny wychowawczej.

W nowym roku kontynuujemy nasz cykl seansów pod hasłem "Przyjdź do kina z klasą", w którym nauczyciele znajdą wartościowe tytuły, wspierające realizację podstawy programowej, z bieżącego repertuaru.

Sezon jesienny obfituje w ciekawe filmowe premiery nie tylko dla starszych, ale również młodszych widzów. To właśnie z bieżącego repertuaru wybraliśmy tytuły, które mogą być wstępem do dyskusji o wartościach, rozbudzić ciekawość świata i pomóc w zrozumieniu rówieśników.

Zapraszamy do zapoznania się z październikową ofertą dla szkół i przedszkoli.

Wakacje na finiszu, czas najwyższy pomyśleć o nowym roku szkolnym. Żeby nie był sztampowy i nudny, a wręcz przeciwnie: ciekawy, inspirujący i efektywny. To możliwe, i w tej właśnie kwestii kino REJS przychodzi wam z pomocą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją kwietniowo-majowych seansów przedpołudniowych dla grup zorganizowanych. Zachęcamy nauczycieli przedszkoli i szkół do bukowania pokazów edukacyjnych w kinie Rejs.

Jak co miesiąc zapraszamy uczniów i nauczycieli do zapoznania się z naszymi propozycjami seansów szkolnych. I oczywiście, do odwiedzenia naszego KINA Z KLASĄ

Po feryjnej przerwie, która mamy nadzieję pozwoliła Państwu na odpoczynek i regenerację, z nową energią zaczynamy drugi semestr. W tym miesiącu wybraliśmy sześć - naszym zdaniem - najciekawszych filmów z bieżącego repertuaru, które nie tylko będą atrakcyjne dla młodych widzów, ale otworzą również szerokie pole do dyskusji na ważne i aktualne tematy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lutowych propozycji dla szkół.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmową seansów szkolnych, które przygotowało kino Rejs w okresie przedświątecznym oraz po Nowym Roku.

Co miesiąc spośród prezentowanych w kinie Rejs filmów wybieramy tytuły, które doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie prowadzonej w szkole edukacji. W listopadowym programie znalazły się między innymi obrazy poświęcone wydarzeniom i postaciom historycznym, kwestiom ochrony środowiska, czy też naszym funkcjonowaniem w wirtualnej rzeczywistości.