Szkoła magicznych zwierząt

Kino
Termin: 2022-10-01 12:00

Miejsce: kino Rejs, al. 3 Maja 22, Słupsk

ecobilet emcek

Die Schule der magischen Tiere
Niemcy, Austria 2021, 89 min

reżyseria: Gregor Schnitzler
scenariusz: Viola M. J. Schmidt, John Chambers, na podstawie powieści Margit Auer
zdjęcia: Wolfgang Aichholzer
muzyka: Dominik Giesriegl
obsada: Emilia Maier, Leonard Conrads, Loris Sichrovsky

film aktorski z polskim dubbingiem, dla dzieci w wieku 6+

Szkoła, do której trafia Ida, jest niezwykłym miejscem. Można w niej spotkać magiczne zwierzęta, które stają się towarzyszami dzieci. Co wyniknie ze spotkania dziewczynki z lisem Rabbatem?

Ida nie czuje się pewnie w nowej klasie. Jej wychowawczyni wie jednak, jak sprawić, żeby dziewczynka poczuła się lepiej w szkolnej ławce. Pomoże w tym trochę magii – Ida zaprzyjaźnia się z lisem, a kompanem jej nieśmiałego kolegi Benniego staje się żółw. Zwierzęta są obdarzone niezwykłymi zdolnościami: mówią ludzkim głosem, wykonują sztuczki i są chętne do zabawy. Tymczasem na szkolnych korytarzach zaczyna dochodzić do tajemniczych kradzieży. Znakiem charakterystycznym ich sprawcy jest duży, żółty uśmiech. Dziewczynka wraz z nowymi kolegami próbuje ustalić, kim jest złodziej. Bez przyjaciół – także tych zwierzęcych – nie rozwiązałaby zagadki. Ustalenie winnego w pojedynkę byłoby czarną magią!

bilety: 13zł

Szkoła magicznych zwierząt

 

Telefon
507 846 243
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Terminy


  • 2022-10-01 12:00