Za duży na bajki

Kino
Termin: 2022-09-30 16:00

Miejsce: kino Rejs, al. 3 Maja 22, Słupsk

ecobilet emcek

Polska 2022, 103 min

reżyseria: Kristoffer Rus
scenariusz: Agnieszka Dąbrowska
muzyka: Karim Martusewicz
zdjęcia: Jan Rus Słomiński
obsada: Maciej Karaś, Amelia Fijałkowska, Patryk Siemek, Dorota Kolak, Karolina Gruszka, Andrzej Grabowski

film aktorski w polskiej wersji językowej, dla dzieci w wieku 9+

Zawodnik: Waldi Mocarny I. Cel: turniej gamingowy. Przeszkoda: szalona ciotka. Metoda walki: nie poddawać się. Oto plan e-sportowca!

Dietetyczne kluski, jazda na rowerze wokół boiska, wnoszenie po schodach donic z palmami… to tylko część diabelskiego planu nieobliczalnej ciotki Mariolki, która bierze nieporadnego życiowo Waldka pod swoją opiekę na czas nieobecności jego mamy. Nastolatek jest tak zmęczony nowymi obowiązkami, że cały jego dotychczasowy świat ukochanych gier komputerowych schodzi na dalszy plan. W dodatku tajemniczy gracz Mrówa, który ma dołączyć do drużyny okazuje się – o zgrozo! – DZIEWCZYNĄ. Na szczęście wymarzoną… Gdyby tego było mało mama wciąż traktuje go jak małego chłopca i skrywa pewien sekret… Ale Waldek już dawno dorósł i widzi, że w życiu – tak jak i w grze – raz się przegrywa, a raz wygrywa. Najważniejsze jednak: „robić coś trzeba, a nie nic nie robić!”.

bilety: 13zł

Za duży na bajki

 

Telefon
507 846 243
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Terminy


  • 2022-09-30 16:00