Już w sobotę (6 lipca) kinomanów czeka wyjątkowa noc, bo będą mogli ją spędzić przed dużym ekranem! Tym razem motywem przewodnim naszego nocnego maratonu będą komedie, które nie pozwolą wam zmrużyć oczu. Wyśpijcie się dobrze, ubierzcie wygodnie, by stawić się w Rejsie o 22:00.

Wredne liściki

fot. Wredne liściki

Nasze pokazy rozpocznie przedpremierowy seans Wrednych liścików, kryminalnej komedii, o mieszkańcach niewielkiego miasteczka, którzy zaczynają otrzymywać anonimowe listy pełne wulgaryzmów i przekleństw o humorystycznym zabarwieniu. Następnie z angielskiej prowincji przeniesiemy się do Warszawy, gdzie świeżo upieczony absolwent bankowości próbuje zaistnieć na rynku pracy nie wiedząc jeszcze, że czeka go prawdziwe Horror Story. Stąd już niedaleko do walki o przetrwanie i serce wybranki, którą musi stoczyć Jean Kayak w śnieżnych rubieżach Wisconsin, mając przeciwko sobie tysiące... no dobra, Setki bobrów.

Setki bobrów

fot. Setki bobrów

W przerwach między seansami na uczestników maratonu będą czekać w holu ciepłe i zimne napoje, a nocne oglądanie filmów zakończymy ok. 4:30 wspólnym śniadaniem o wschodzie słońca na tarasie.

Na wydarzenie obowiązują wyłącznie karnety, w cenie 60 zł od osoby, dostępne w sprzedaży stacjonarnej oraz online. Osoby zainteresowane udziałem w nocnym maratonie (w tym niepełnoletnie) prosimy również o zapoznanie się z regulaminem.

Harmonogram pokazów:

godz. 22:00 - Wredne liściki
godz. 00:15 - Horror Story
godz. 02:30 - Setki bobrów