Zapraszamy na kolejną edycję Otwartej Sceny SOK`u na zakończenie roku. Koncert rozpocznie się 19 czerwca 2022r na dziedzińcu Szkoły Kultury SOK na ul. Banacha 17, o godzinie 16.
 
Otwarta Scena SOK-u to cykliczna forma prezentacji dla wszystkich solistów (wokalistów i instrumentalistów ze szkół podstawowych, młodzieży i dorosłych) chętnych do zaprezentowania swych umiejętności w profesjonalnych warunkach. Każdy wykonawca może wykonać 1 utwór (wokalnie, instrumentalno - wokalnie, instrumentalnie z akompaniamentem własnym, akompaniatorem lub z półplaybackiem).
Otwarta forma OSS, bez udziału jury, pozwala uczestnikom na oswojenie się ze sceną i pracy wykonawcy na niej w przyjaznych warunkach. Jest też metodą na opanowanie paraliżującej tremy i przygotowaniem do udziałów w konkursach, występach przed szerszą publicznością czy najbliższą rodziną i przyjaciółmi. Jest formą samo sprawdzenia i uwierzenia w swoje możliwości. Do tej pory w koncertach wzięło udział ponad 300 wykonawców. Niektórzy z nich uczęszczają regularnie na zajęcia wokalne prowadzone w ramach Studia Piosenki SOK i zajęcia Strefy Wokalu prowadzonych przez Aleksandrę Cybulę .
 
Jak zwykle zapraszamy zarówno debiutantów, jak i stałych bywalców zajęć wokalnych w Słupskim Ośrodku Kultury.
 
Poznajcie atmosferę OSS i podzielcie się swymi doznaniami z innymi wykonawcami.
Zaproście znajomych.
Odwagi !
 
Na zgłoszenia czekamy do 13 czerwca, najlepiej telefonicznie
059 8456441, lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt uczestników z organizatorami jest obowiązkowy w celu ustalenia warunków technicznych prezentacji.