Grafika ilustracyjna koncertu świątecznego w Emceku

Na świąteczne śpiewanie w wykonaniu Uczestników zajęć wokalnych i muzycznych Słupskiego Ośrodka Kultury zapraszamy w środę 15 grudnia do Emceku. Młodzi muzycy zaprezentują znane polskie kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne.

15.12.2021 r. godz. 18:00
Sala ,,pARTer'' Emcek al. 3 Maja 22.
Wstęp wolny

Święta Bożego Narodzenia łączą wszystkich ludzi. Każdy na swój sposób przeżywa ten czas. Rodzinna atmosfera, pierwsza gwiazda, śnieg za oknem, potrawy wigilijne, to tylko kilka rzeczy, które towarzyszą nam podczas świąt. Czym byłyby święta gdyby nie przepiękne melodie?

Niech Magia Świąt zagości w naszych sercach!

Drodzy widzowie, uczestnicy, goście!

zgodnie z „Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 listopada 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 2177)” obostrzenia zmniejszające ilość osób uczestniczących w wydarzeniach i zajęciach kulturalnych NIE DOTYCZĄ OSÓB ZASZCZEPIONYCH. W związku z tym okazując nam certyfikat covidowy lub udzielając rzetelnej informacji na temat zaszczepienia przyczyniają się Państwo do zwiększenia frekwencji, a także zmniejszenia ryzyka rozprzestrzeniania wirusa.