Uwaga, uwaga! W końcu będziemy mogli spotkać się z Wami w realnej przestrzeni, w której wspólnie oddamy się dźwiękom gitar, basu, perkusji i wokalu! Już 3 lipca o godz. 17.00 na dziedzińcu Szkoły Kultury SOK przy ul. Banacha 17 odbędzie się 8. edycja Przeglądu Uczniowskiej Muzyki Alternatywnej, w skrócie PUMA.

PUMA 8 jest to niepowtarzalną okazją dla młodych muzyków do zaprezentowania swoich umiejętności przed profesjonalnym jury oraz mieszkańcami Słupska, zgromadzonymi na koncercie.

Przegląd Uczniowskiej Muzyki Alternatywnej jest konkursem przeznaczonym dla amatorskich, nieznanych szerszej publiczności grup muzycznych, wywodzących się ze środowisk młodzieży szkolnej. Pod pojęciem grupy amatorskiej rozumiemy zespół, który nie ma podpisanego kontraktu płytowego, a muzyka nie jest jego głównym źródłem utrzymania. W przeglądzie mogą wziąć udział zespoły prezentujące nie tylko własne kompozycje, lecz także tzw. covery.

Dla zespołów przewidziane są atrakcyjne nagrody, w tym Grand Prix Marszałka Województwa Pomorskiego w wysokości 1500 zł.

Zgłoszenia przyjmujemy do 26 czerwca 2021 r. drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

REGULAMIN   KARTA ZGŁOSZEŃ

Ze względu na czas zagrożenia epidemiologicznego odsyłamy również do regulaminu przebywania w obiektach Słupskiego Ośrodka Kultury w czasie zagrożenia epidemicznego (dostępnego TUTAJ), którego akceptację należy zaznaczyć w karcie zgłoszenia.

Współorganizatorem Przeglądu Uczniowskiej Muzyki Alternatywnej jest Pomorskie Towarzystwo Muzyczne MAKROFON.

Honorowy Patronat:
Prezydentka Miasta Słupska, Krystyna Danilecka-Wojewódzka