Miłość bez ostrzeżenia - maraton filmowy Z MIŁOŚCI DO KINA

Kino
Termin: 2024-02-10 17:00

Miejsce: kino Rejs, al. 3 Maja 22, 76-200 Słupsk

She Came to Me
USA 2023, 102 min

reżyseria: Rebecca Miller
scenariusz: Rebecca Miller
muzyka: Bryce Dessner
zdjęcie: Sam Levy
obsada: Peter Dinklage, Anne Hathaway, Marisa Tomei

Mieszkający w najbardziej inspirującym mieście świata kompozytor przechodzi kryzys – musi napisać operę, która zachwyci cały Nowy Jork. Sprawa nie jest prosta – zblazowana śmietanka towarzyska widziała już prawie wszystko. Za radą żony, która, choć prowadzi popularną klinikę terapeutyczną, sama zmaga się z nerwicą natręctw, postanawia poszukać natchnienia w najmniej oczekiwanym miejscu. Jego muzą okaże się seksoholiczka, kapitan statku rybackiego dryfującego wokół Manhattanu. Pełna humoru opowieść o tym, że w wielkim mieście nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystkich jego mieszkańców łączy jedno: nadzieja, że wyczekiwana miłość w końcu nadejdzie.

Anne Hathaway, Peter Dinklage, Joanna Kulig, Marisa Tomei i Brian d’Arcy James w błyskotliwej komedii romantycznej o wszystkich odcieniach miłości, która rozgrywa się w magicznej scenerii tętniącego życiem Nowego Jorku.

Pokaz w ramach maratonu filmowego "Z miłości do kina". W programie oprócz pokazów filmowych konkurs z nagrodami i poczęstunek między seansami.

Tego dnia obowiązują wyłącznie karnety w cenie: 40 zł (jeden seans), 55 zł (2 seanse), 70 zł (3 seanse)

 

Telefon
507 846 243

 

Terminy


  • 2024-02-10 17:00