W najbliższą niedzielę, 28 maja, zapraszamy na kolejne warsztaty familijne. Tym razem inspiracji do zajęć dostarczą nam bohaterowie filmu "Ernest i Celestyna: misja muzyka".

Radosna mysz Celestyna i niedźwiedź-awanturnik Ernest wyruszają do rodzinnej krainy poczciwego misia, aby naprawić zepsute skrzypce. Ta egzotyczna ziemia to również dom najlepszych muzyków na świecie, a jej powietrze stale przesycone jest dającymi radość dźwiękami. Jednak, gdy dwójka przyjaciół przybywa na miejsce, okazuje się, że granie jakiejkolwiek muzyki zostało tu zakazane wiele lat temu. Dozwolona jest tylko jedna nuta. Dla niedźwiedzia i jego mysiej przyjaciółki to niewyobrażalne, bo oboje kochają wszelkie dźwięki. Wspólnie z poznanymi przyjaciółmi oraz tajemniczą zamaskowaną postacią, spróbują przywrócić muzykę i szczęście do krainy niedźwiedzi.

Ernest i Celestyna kadr

Po seansie, około godziny 14:20, odbędą się bezpłatne warsztaty rodzinne, podczas których wykonamy proste instrumenty muzyczne. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy (tel. 507 846 243), a warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest posiadanie biletu z dowolnego pokazu "Ernesta i Celestyny" w naszym kinie.