W niedzielę 22 stycznia po seansie "Zadziwiającego Kota Maurycego" o godz. 13.00 zapraszamy na rodzinne warsztaty plastyczne, gdzie każdy będzie mógł stworzyć swojego własnego mruczka.

Warsztaty familijne po filmie1

Kot Maurycy obmyśla przekręt doskonały. Wspierany przez „cichego wspólnika” wędruje od miasta do miasta, naciągając ludzi na rzekomą „plagę szczurów”, którą tylko dźwięk magicznego fletu jest w stanie pokonać. Prawda jest jednak taka, że gryzonie to dobrzy kumple Maurycego, bardzo sprytni i wygadani, a instrument jest zaczarowany tylko z nazwy. Jako że nikt nie podejrzewa oszustwa, interes idzie świetnie i gang Maurycego szybko się bogaci. Prawdziwe wyzwanie jednak dopiero przed ekipą. Wszystko zaczyna się, kiedy wesoła szajka trafia do miasteczka, w którym ktoś inny próbuje wcielić w życie własny niecny szwindel. Czy Maurycy i spółka, wspierani przez córkę burmistrza – Melissę, zdołają odkryć, kto za tym wszystkim stoi i uratować mieszkańców, zanim będzie za późno?

„Zadziwiający kot Maurycy” to pierwszy animowany film fabularny oparty na twórczości kultowego pisarza Terry'ego Pratchetta.

Pokaz 22 stycznia rozpocznie się o godzinie 13.00, natomiast zajęcia odbędą się zaraz po zakończeniu seansu w sali TANGO (wejście z holu kina). Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na warsztaty obowiązują zapisy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z kinem (tel. 507 846 243, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Zajęcia są bezpłatne, ale koniecznym warunkiem uczestnictwa jest posiadanie biletu z dowolnego seansu "Zadziwiającego Kota Maurycego" w naszym kinie.