Kino Rejs zaprasza w grudniu na dwa przedpremierowe pokazy niecierpliwie oczekiwanego filmu Rubena Östlunda pod tytułem "W trójkącie".
Pierwszy został zaplanowany na miesiąc przed oficjalną premierą filmu, czyli w Mikołajki (6 grudnia), drugi natomiast odbędzie się tydzień przed premierą, czyli w wigilię Sylwestra (30 grudnia).
 
W trojkacie baner pokazy przedpremierowe
 
„W trójkącie” to nagrodzona Złotą Palmą szalona komedia, której akcja rozgrywa się na luksusowym jachcie, pośród najbogatszych ludzi świata. Ocean szampana, morze pieniędzy i kapitan, który zawsze płynie pod prąd (brawurowy występ Woody’ego Harrelsona!) – tak zaczyna się rejs na miarę naszych czasów.
 
 W trojkacie plakat
 
 
Statkiem podróżuje para modeli-celebrytów, Carl i Yaya, ale ich wycieczka szybko przestaje nadawać się na Instagram. Nagły sztorm – a raczej kałszkwał – sprawia, że owoce morza wracają tam, skąd przyszły, i demoluje jacht, a wraz z nim rozsadza całą społeczną hierarchię.
Wywołujący salwy śmiechu film Rubena Östlunda („Turysta”, „The Square”), jednego z najlepszych europejskich reżyserów, to bezlitosna satyra na bogatych, a także kapitalna metafora naszych czasów. Wszyscy płyniemy statkiem, który już dawno obrał kurs na katastrofę. Uratuje nas tylko śmiech!
Östlund (…) dobrze się bawi i w ramach dramaturgicznej eskalacji zmierza tanecznym krokiem w stronę końca świata. /Michał Walkiewicz, filmweb/.
 
 W TRÓJKĄCIE foto
 
 
Triangle of Sadness
Szwecja, Wielka Brytania, Francja, Niemcy 2022, 150 min
reżyseria: Ruben Östlund
scenariusz: Ruben Östlund
zdjęcia: Fredrik Wenzel
obsada: Harris Dickinson, Charlbi Dean,
Woody Harrelson, Zlatko Buric
 
 
bilety: 18, 15, 13
dostępne w kasie kina oraz online
ecobilet emcek