Zapraszamy na kolejną edycję Otwartej Sceny SOK. Koncert odbędzie się 20 czerwca 2021r. o godzinie 16.00 na dziedzińcu Szkoły Kultury SOK przy ul. Stefana Banacha 17.

Otwarta Scena SOK to cykliczna forma prezentacji dla wszystkich solistów (wokalistów i instrumentalistów ze szkół podstawowych, młodzieży i dorosłych), chętnych do zaprezentowania swych umiejętności w profesjonalnych warunkach. Każdy wykonawca może wykonać maksymalnie 2 utwory (wokalne, instrumentalno-wokalne, instrumentalne z akompaniamentem własnym, akompaniatorem lub z pół-playbackiem).

Otwarta forma wydarzenia, bez udziału jury, pozwala uczestnikom na oswojenie się ze sceną i jest doskonałym remedium na paraliżującą tremę. Jest również formą samooceny i uwierzenia we własne możliwości.

Do tej pory w koncertach wzięło udział ponad 200 wykonawców. Niektórzy z nich uczęszczają regularnie na zajęcia wokalne prowadzone w ramach Studia Piosenki SOK.

Jak zwykle zapraszamy debiutantów, jak i „starych wyjadaczy”, którzy z nie jednego pieca chleb jedli 😉 Poznajcie atmosferę OSS i podzielcie się swymi doznaniami z innymi wykonawcami. Zaproście znajomych. Odwagi!

Na zgłoszenia czekamy do 14 czerwca 2021r., najlepiej telefonicznie
059 8456441, lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt uczestników z organizatorami jest obowiązkowy w celu ustalenia warunków technicznych prezentacji.