19477597 1045026635632076 6326070689023644511 oSłupski Ośrodek Kultury oraz wykonawcy zapraszają wszystkich mieszkańców Słupska i okolic na niezwykły koncert. 26 lipca o godzinie 19-tej, międzynarodowa grupa Omega Impact wraz z zaprzyjaźnionym kompozytorem i wokalistą Seamus'em Cater'em oraz mathcore'owym duetem We Did NOT Write These Plans wystąpią z plenerowym koncertem na podwórku przy ul. Juliana Tuwima 2 w Słupsku.

Koncert przebiega pod hasłem: "Weź krzesło i idź na koncert", co oznacza że należy przyjść z własnym krzesełkiem (ewentualnie z jakimś podpierakiem). Przybywajcie zatem wszyscy śmiało z tym co macie pod ręką. Dzieci, sąsiedzi, psy, rowery, taczki, wrotki i ciężkie siaty z zakupami - wszyscy i wszystko bardzo mile widziani! Do zobaczenia! Wstęp jest wolny.

Muzyka grupy Omega Impact oscyluje pomiędzy indie folk'iem, folk rock'iem zahaczając lekko w nurty alternatywne. Teksty piosenek pisane są w języku polskim, co jest rzadko spotykane w tym nurcie muzycznym i daje ciekawe rezultaty w połączeniu z tworzoną na potrzeby projektu muzyką.
https://omegaimpact.bandcamp.com/

Muzyka Seamus'a Cater'a oscyluje pomiędzy śpiewem a słowem mówionym. Akompaniament koncertyny tworzy modernistyczne, a czasem transowe tło dla niemal bardowej narracji wykonawcy. Muzyka wywodząca się z brytyjskich tradycji folkowych, ale śmiało wykraczająca poza jej ramy.
https://seamuscater.bandcamp.com/

We Did NOT Write These Plans to bezkompromisowe math-core'owe akustyczne granie spod znaku The Dillinger Escape Plan. Połamane rytmy i niespodziewane zwroty muzycznej akcji w żywiołowym wykonaniu dwóch utalentowanych panów. Hardcore'owa energia w wydaniu salonowym.
https://www.facebook.com/wedidnotwritetheseplans/

Omega Impact:
Grzegorz - śpiew,
Jacob - flety proste,
Germaine - klarnety,
Vladan - fisharmonia,
Jordi - gitara basowa,
Rubén - perkusja.

Seamus: koncertyna i śpiew

We Did NOT Write These Plans:
Emil - cajón,
Müşfik - gitara