W tym roku cykl warsztatów. Zaczynamy we wrześniu spotkaniem z tradycjami hrabstwa Dorset, guziki i oryginalna biżuteria. Już w  listopadzie sposoby wykonywania ozdób świątecznych. Cykl warsztatów z wykorzystaniem różnych technik i materiałów: słoma, nici, bibuła, włóczka i wszystkie inne. A w nowym roku będziemy się uczyć technik wykonywania i łączenia elementów wydzierganych na szydełku.
Uprzedzając pytanie: czy osoby całkowicie początkujące poradzą sobie na tych warsztatach? Postaramy się, żeby tak było ! Będą osoby, które doskonale sobie poradzą i będą takie, którym sprawi to pewien problem, a praca będzie wymagała więcej czasu.  Jeżeli nigdy jeszcze nie szydełkowałaś, nie robiłaś na drutach, nie używałaś własnoręcznie igły i nitki  a właśnie chcesz zacząć – ZAPRASZAMY.

Od 20 września zapraszamy na wyjątkowe  warsztaty robienia biżuterii z guzików Dorset.

Guziki Dorset, robi się igłą na metalowych lub plastikowych kółeczkach z wełny, bawełny, kordonku, jedwabiu i innych nici. Podczas zajęć dowiesz się na czym polega wykonanie pojedynczych guzików, nauczysz się je łączyć i projektować własną niepowtarzalną biżuterię. Dowiesz się jak różnorodne efekty można uzyskać w zależności od rodzaju użytych nici.  
Otrzymasz materiały pozwalające na samodzielne wykonanie dwóch naszyjników (metalowe kółka, nici, rzemyk z zapięciem, igła). Na warsztaty można przynieść także własne materiały. Wykonane prace pozostają własnością uczestników. Gwarantujemy dobrą atmosferę, ciepłą herbatę, aromatyczną kawę i możliwość uwolnienia własnej kreatywności!

Spotkania w każdą środę od godz. 17:30 do 19:00
miejsce: Emcek, Al. 3 Maja 22, sala TANGO
czas: zaczynamy 20 września, kończymy 25 października
zapisy: do 18 września 2023
telefoniczne 507 846 261 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
cena: 60 zł od osoby (6 spotkań)
wpłaty: do 18 września
kwotę należy wpłacić na numer konta  mBank 84 1140 1153 0000 2182 2100 1001 z dopiskiem: warsztaty Dorset, prosimy także podać imię i nazwisko
maksymalna ilość osób: 10 (liczy się kolejność zgłoszeń)
Warsztaty prowadzi: Agata Iskrzycka