Już w niedzielę 3 marca o godzinie 14.30 odbędzie się pierwszy warsztat tworzenia pisanek woskiem przy pomocy kistki (narzędzie do pisania woskiem) Nie przegap okazji, aby zrobić tradycyjny świąteczny amulet dla siebie i swojej rodziny! // 3го березня о 14.30 відбудеться перший майстер-клас по виготовленню писанки, за допомогою воску та справжніх писачків!

Zapraszamy na kolejne spotkanie Manufaktury, tym razem wyzwaniem będzie Entrelac. To piękny wzór z rodziny koszykowej, który warto opanować. Wcale nie jest taki trudny!

Wielka Orkiestra rozbrzmiewa coraz głośniej: 4 pory rocka grają z WOŚP! Zapraszamy w sobotę 20 stycznia o 17.00 do klubu pARTer w Ecemku

 6 grudnia br. zapraszamy na Koncert Świąteczny do Emceku. Usłyszą Państwo najpiękniejsze kolędy oraz piosenki zimowe. Zaprezentują się uczestnicy zajęć Strefy Wokalu, którzy przeniosą nas w ten mikołajkowy dzień w świat zadumy, ale również radości, która jest związana ze świętami Bożego Narodzenia.

Z całego serca pragniemy dzielić te piękne chwilę z Wami! W poniedziałek 4 grudnia widzimy się na "Świątecznym tańcowaniu"!

Zbliża się czas świąt i najwyższa pora przygotować oryginalne i własnoręcznie wykonane ozdoby. Zapraszamy na cykl warsztatów świątecznych, sześć spotkań, od najbliższej środy 15 listopada do 20 grudnia. ANIOŁKI dla cierpliwych i GWIAZDKI  dla … mniej cierpliwych :)

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej MINIVOCAL, który odbędzie się 10 listopada o godzinie 9:00 w Emceku przy al. 3 Maja 22.

Druga odsłona 4 pory rocka. Tym razem lato pożegnamy z dwoma zespołami Scarlet Light oraz Panic Attack już w sobotę 23 września o 18.00

W tym roku cykl warsztatów. Zaczynamy we wrześniu spotkaniem z tradycjami hrabstwa Dorset, guziki i oryginalna biżuteria. Już w  listopadzie sposoby wykonywania ozdób świątecznych. Cykl warsztatów z wykorzystaniem różnych technik i materiałów: słoma, nici, bibuła, włóczka i wszystkie inne. A w nowym roku będziemy się uczyć technik wykonywania i łączenia elementów wydzierganych na szydełku.

Z żalem przyjęliśmy smutną wiadomość o odejściu Marka Andrzejewskiego, wieloletniego pracownika Młodzieżowego Centrum Kultury w Słupsku (1990 - 2017), instruktora i kinooperatora kina Rejs.

4 pory rocka - wiosna
W sobotę 27 maja o 18.00 zapraszamy na cykliczny koncert 4 PORY ROCKA - tym razem wiosenny. Wstęp wolny