Słupski Ośrodek Kultury administruje czterema budynkami :
- Szkoła Kultury przy ul. Stefana Banacha 17 - od 1 lutego 2020 roku adres głównej siedziby Słupskiego Ośrodka Kultury. W budynku po wygaszonym Gimnazjum nr 4 znajdują się dyrekcja oraz administracja Słupskiego Ośrodka Kultury, a także pracownie: muzyczna (studio nagrań oraz sala prób), taneczna, batiku, Klub Plastyka im. Stefana Morawskiego. Szkoła Kultury oferuje również miejsce dla pasjonatów korzystających z programu SOK po godzinach.
- Teatr Rondo przy ul. M. Niedziałkowskiego 5a - mieszczący się w byłej kaplicy augsbursko-ewangelickiej z 1912 roku. Budynek poddany kompleksowej rozbudowie w ramach Rewitalizacji Traktu Książęcego, dzięki której do zabytkowej części dodano nowoczesny, trzykondygnacyjny obiekt kulturalny. W Teatrze Rondo mieści się obecnie duża sala teatralna, sala prób, nowoczesna pracownia fotograficzna i komputerowa, obszerna sala baletowa, pracownia plastyczna, przestronne foyer, kawiarnia oraz sala wystawowa. W obiekcie, poza salami warsztatowymi, znajdują się pomieszczenia do prowadzenia działalności kulturalnej oraz zabezpieczenia technicznego. Budynek jest przystosowany do osób niepełnosprawnych.
- Rękodzielnia Słupskiego Ośrodka Kultury przy ul. Wojska Polskiego 10a – nowoczesny obiekt kulturalny, który zastąpił wysłużony budynek mieszczący pierwszą Pracownię Ceramiczną. Placówka posiada specjalistyczne pomieszczenia oraz nowoczesny sprzęt, przeznaczony do warsztatów oraz produkcji rękodzieła artystycznego. Obiekt przystosowany jest do pracy z osobami niepełnosprawnymi. Pracownia, tak jak sąsiadujący z nią Teatr Rondo, znajduje się w samym centrum Słupska, w zrewitalizowanej części miasta tuż przy Podwórku Kulturalnym.
- emcek przy al. 3-go Maja 22 – posiada doskonale przygotowane pomieszczenia dydaktyczne i znakomite zaplecze pedagogiczne. Oferuje szeroki wybór zajęć filmowych, muzycznych, tanecznych, plastycznych i teatralnych. Placówka jest dostosowana i dostępna dla osób niepełnosprawnych. W budynku emceku znajduje się również Kino REJS, zaliczające się do ogólnopolskiej Sieci Kin Studyjnych. Celem tej grupy jest wspieranie ambitnego, zwłaszcza polskiego i europejskiego, repertuaru oraz edukacja filmowa młodej publiczności.