Najwyższa pora aby pożegnać zimowe klimaty i włączyć wiosnę. Niech Chikara i Scarlet Light rozpoczną zimowe roztopy i rozbudzą wszystkich do życia!
📅Kiedy: 23 marca 2024 godz. 18:00
🏠Gdzie: Emcek, klub pARTer wejście pod tarasem. WSTĘP WOLNY !!!
 
Chikara to młody zespół składający się z czterech osób, których połączyła muzyka. W swoich piosenkach przeplatają rock, rock-pop, disco i fusion z brzmieniem syntezatorów oraz życiowymi tekstami. W ich muzyce każdy znajdzie coś dla siebie. Załoga Chikary to młodzi, ale już doświadczeni muzycy ze Słupska i Koszalina, którzy mają za sobą wiele projektów i mnóstwo zagranych koncertów osobno, lecz razem działają dopiero od sierpnia 2023 roku. Założycielem zespołu jest basista, który zwerbował pozostałych podczas warsztatów w Muzycznej Owczarni w Jaworkach.
Skład zasilają:
Kaja Wismont - wokal
Michał Furman - gitara elektryczna
Antoni Ciężki - bas i syntezator
Franciszek Kurkowski - perkusja
 
Scarlet Light to zespół, który w 2022 roku zdążył już narobić trochę szumu na słupskiej scenie muzycznej swoją wyjątkową mieszanką brzmień. Inspirowani głównie alternatywnym metalem, dodali do swojego brzmienia elementy nu metalu, goth metalu i metalcoru. Jedną z ich najbardziej charakterystycznych cech jest wielojęzyczność ich tekstów – w swojej twórczości wykorzystują zarówno ukraiński, polski, jak i angielski. Zespół stale poszukuje nowych sposobów wyrażania swoich emocji i przekazów, eksperymentując z nowymi dźwiękami, technikami i koncepcjami. Ich muzyka jest mostem łączącym różne kultury, języki i doznania, tworząc przestrzeń, w której każdy może odnaleźć coś dla siebie.
Skład:
Kristi - wokal i klawisze, Stachu- bas, Czarek - gitara, elektronika, Janek - perkusja