7.SALWA na 70-lecie SOK

Kategoria
Różne
Termin
2023-05-03 13:00 - 19:00
Miejsce
Bulwary nad Słupią
Strona WWW

7.SALWA na 70-lecie SOK

3 maja, godz. 13:00 – 18:00

Bulwary nad Słupią (od Parku Chopina do Białego Spichlerza)

 

3 maja od godziny 13:00 do 19:00 na miejskie bulwary powraca Słupska Akcja Lokalnego Wystrzału Artystycznego. Po raz siódmy, co idealnie zbiega się z przypadającymi na 2023 rok siedemdziesiątymi urodzinami Słupskiego Ośrodka Kultury!

Zabierzcie znajomych, przyjaciół i rodzinę w przygodę, która będzie wyjątkowa. Dlaczego? Bo na SALWIE w jednym momencie dzieje się tak wiele wyjątkowych warsztatów artystycznych, pokazów i koncertów, że każdy z Was będzie mógł przeżyć swój własny festiwal.  Czekać na Was będzie również pyszne jedzenie z najlepszych foodtrucków, wystawcy z rękodziełem i produktami regionalnymi, spektakl „Osobliwe zdarzenie” Teatru Lalki Tęcza oraz trzy muzyczne gwiazdy: Chair, Vincent oraz Pablopavo i Ludziki.

SALWA swoją popularność zawdzięcza idealnej synergii trzech różnorodnych stref. Jeśli myślisz o kupieniu nowej biżuterii dla narzeczonej, chcesz upiększyć wnętrze swojego domu designerską donicą, lub szukasz jadalnych prezentów w małych słoiczkach dla gości weselnych, to nie ma lepszego miejsca na znalezienie takich skarbów niż strefa ZASOBÓW. W strefie REAKCJI wpadniecie w wir bezpłatnych warsztatów, artystycznych pokazów twórczych i wielu kreatywnych atrakcji dla uczestników w każdym wieku, a ostatnią z festiwalowych stref jest ta, w której dzieje się najwięcej AKCJI - spacerując bulwarami wzdłuż Słupi będziecie mogli natknąć się na wiele nieoczekiwanych wydarzeń, pokazów i koncertów.

Zarezerwujcie majówkę i przybywajcie na SALWĘ!

Organizatorzy: Słupski Ośrodek Kultury, Fundacja Indygo

Zadanie jest współfinansowanie ze środków Miejskiej Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień.

 
 

Terminy

  • 2023-05-03 13:00 - 19:00