Pomimo pandemii mieszkańcy Słupska mocno angażują się w organizację 29. Finału WOŚP w mieście. Dzięki temu 31 stycznia 2021 r. nie zabraknie ciekawych wydarzeń, nie tylko w sieci. Zapraszamy do uczestnictwa w naszych propozycjach.

Zanim rozpocznie się kwesta, już w sobotę 30 stycznia zapraszamy - wirtualnie - na IX Słupski Bieg Orkiestrowy "Biegam z Sercem" (informacje na wydarzeniu pod linkiem wdarzenia na fb) oraz na strony Państwowego Teatru Lalki TĘCZA, gdzie - jak co roku - będzie można wziąć udział w licytacjach lalek stworzonych w pracowni Teatru.

31 stycznia 2021 w godz. 9.00-16.00 czekają na Was na ulicach i w centrach handlowych Słupska kolorowi, hałaśliwi wolontariusze, wspierani przez czworonogi - psy, koty oraz... konie - a także harcerzy, rycerzy i kolorowe bańki. Zapraszamy w południe na Plac Zwycięstwa.

Dla osób, które obawiają się wychodzić z domu przygotowaliśmy na Placu Zwycięstwa punkt samochodowy, w którym można przekazać datek nie wysiadając z pojazdu - również bezdotykowo za pomocą karty płatniczej.

W godzinach 15.00-20.00 zapraszamy do oglądania imprezy finałowej streamingowanej na żywo z Ośrodka Teatralnego RONDO. W programie m.in. występy wokalistów ze studia muzycznego SOK oraz instrumentalistów ze Szkoły Muzycznej, pokazy taneczne: ENZA i Body Positive, Popcorny, Good Vibes, Balance Dance Studio. Wystąpią też Cheerleaderki MAXI, State Control, No Co Puka, Aleksandra Barcikowska oraz grupa bębniarzy. Nie zabraknie krótkich spektakli teatralnych (El futro i Złota rybka), a także pokazu tresury psów oraz ekstremalnego pokazu pierwszej pomocy. Całość poprowadzi nasz niezawodny duet: Marek Rogala i Piotr Kozłowski.

Równolegle, w ten sam dzień, od 19.15, będzie można wziąć udział w Finale WOŚP z Cheerleaders MAXI w Kobylnicy - na ich stronie fb oraz na telebimach przed Przychodnią w Kobylnicy.
W programie: prezentacja gadżetów, które można wylicytować na Allegro WOŚP w trakcie transmisji online, prezentacja filmów z Finałów WOŚP w 2019 oraz 2020 roku, pokazy taneczne online, o godz. 20.00 laserowe Światełko do Nieba z dedykacją dla Pracowników Służby Zdrowia walczących z Pandemią.

Do 31 stycznia 2021

Zbiórka do skarbon stacjonarnych w sklepach, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, kwesty w szkołach i przedszkolach
Pełna lista na stronie http://www.sok.slupsk.pl/index.php/aktualnosci-wosp

Do 1 lutego 2021

Zbiórka do eSkarbonek wolontariuszy Słupskiego Sztabu.
Sztabowa eSkarbonka pod linkiem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/qwnyak

Do 14 lutego 2021

Aukcje ALLEGRO WOŚP Słupskiego Sztabu - użytkownik sok_slupsk
https://allegro.pl/uzytkownik/sok_slupsk

DZIĘKUJEMY SPONSOROM I WSPÓŁORGANIZATOROM
Pełna lista na http://www.sok.slupsk.pl/index.php/aktualnosci-wosp

Niestety, ze względu na obostrzenia, nie odbędzie się zaplanowany na 10.00 XVIII turniej tenisa stołowego. Zapraszamy za rok.