Zapraszamy na spotkanie miłośników gier planszowych i szachów - po raz pierwszy w nowym obiekcie. Inauguracja odbędzie się w poniedziałek, 7 czerwca o godz. 18.00, w Studiu Inicjatyw Emcek-u

Działająca w ramach naszego programu SOK PO GODZINACH Grupa Tańca Dawnego KADRYL wznawia działalność po długiej nieobecności.

CURARE DAY - to taka nowa świecka tradycja w Aero Model Klub Słupsk, która w ubiegłą środę przypieczętowała oficjalnie otwarcie sezonu letniego.

Już się zieleni i kwieci, już czuć w powietrzu wiosnę, już można wyjść do ludzi, choć wiadomo ... Bezpieczeństwo jest najważniejsze! Z tego powodu tegoroczne "Dni Sąsiada na Zatorzu" będą inne, choć wcale nie mniej interesujące.

Zapraszamy dzieci w wieku 5-9 lat do szkółki szachowej Słupskiego Ośrodka Kultury. Maluchy będą poznawać tajniki królewskiej gry pod czujnym okiem naszego słupskiego mistrza - Dzmitra Aniskiewicza

W trakcie festiwalu „Zakochani w Japonii – słupskie Hanami” grupa warsztatowa Manufaktura zaprasza na naukę amigurumi, czyli japońskiej sztuki tworzenia szydełkowych maskotek o charakterystycznym kształcie.

Coraz lepiej radzą sobie uczestnicy naszych zajęć szachowych odbywających się w ramach programu SOK PO GODZINACH.

Hangar Aero Model Klubu przy SOK Słupsk w sobotnie popołudnie przywitał wszystkich kolejną premierą. Na pasie startowym pojawił się długo oczekiwany przez nas model PZL-130 ORLIK-a wykonany przez Andrzeja Kobyłeckiego. Pierwszy lot "zaliczony" 😇 co potwierdzają uśmiechnięte twarze kolegów, którzy kibicowali temu wydarzeniu. Pozostali koledzy również nie próżnowali. Zapraszam do galerii poniżej🤓.

W dniu 12 lipca 2020 odbył się turniej szachowy o III Grand Prix Miasta Słupska, w którym uczestniczyli szachiści z naszego programu SOK PO GODZINACH.

Miłośnicy tańca dawnego z grupy Kadryl, działającej w ramach naszego programu SOK PO GODZINACH mieli okazję zaprezentować swoje prace na pierwszym w tym sezonie"Garden Party u Karola". Wprawdzie oni z wrodzoną skromnością oświadczają, że byli jedynie małym dodatkiem dla naszej Orkiestry Symfonicznej pod batutą Rubena Silvy, ale my uważamy, że ten "dodatek" w szczególny sposób uzupełnił wrażenia z imprezy.

Modelarze SOK z Aero Model Klubu Słupsk spotkali się 7 czerwca br. na lotnisku w podsłupskiej Krępie, gdzie oblatywali nowe modele, nad którymi pracowali w ostatnich miesiącach.