Słupski Ośrodek Kultury i Liceum Plastyczne przy Zespole Szkół Technicznych w Słupsku zapraszają w dniu 21 maja o godz. 17.00 na wernisaż wystawy pt. "Mozaika Możliwości. Wystawa czynna będzie do 3 czerwca.

Mozaika Możliwości to wystawa łącząca przedmioty z zakresu Liceum Plastycznego działającego od czterech lat przy Zespole Szkół Technicznych w Słupsku w tzw. "DRZEWNIAKU".

Wyeksponowane prace na tej wystawie powstały w ciągu roku szkolnego 2018/2019 przy współpracy ucznia z nauczycielem. Dzięki utworzonemu  dialogowi mogły ujawnić się róże zdolności, ale też trudności, które dzielnie  pokonywały obie strony . W czasie wystawy będziemy mieli możliwość pochwalić się naszymi pierwszymi w historii szkoły dyplomami oraz pracami z różnych dziedzin, które wyznaczali nauczyciele w trakcie roku szkolnego. Odpowiedź ucznia na postawione wyzwanie otwiera możliwość dalszej rozmowy. Nie wszystkie zadania  muszą być perfekcyjnie wykonane: do doskonałości dochodzimy przez lata, samo działanie jest godne pochwały.

Prace powstały pod bacznym okiem nauczycieli pracujących w plastyku: Sławomira Góry, Igora Piotra Salaty, Anny Sujeckiej, Katarzyny Tomasiak, Kingi Zaborowskiej.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą wystawą.