Zapraszamy 9 i 10 lipca na bulwary nad Słupią, gdzie każdy zainteresowany będzie mógł zapoznać się z bogatą ofertą Słupskiego Ośrodka Kultury.
9 lipca (sobota), godz. 12-16.
Rozpoczniemy koncertem muzyki filmowej w wykonaniu tria fortepianowego w składzie: Jagoda Kosicka (skrzypce), Wiktoria Zapadka (wiolonczela), Karolina Spoczyńska (fortepian). Następnie przeniesiemy się do XIX wieku za sprawą grupy tańca dawnego Kadryl. Po spokojnym początku przyjdzie czas na mocniejsze granie, a to za sprawą dwóch młodych zespołów Panik Attack i A2BCM, oraz zespołu ze sporym stażem scenicznym – No Co Puka.
12:00 – Trio fortepianowe
12:50 – prezentacja tańca dawnego przez grupę Kadryl
13:20 – A2BCM
14:00 – Panic Attack
15:00 – No Co Puka
W międzyczasie w strefie warsztatowej będzie można wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach zorganizowanych przez pracownie Słupskiego Ośrodka Kultury: Grafotekę, Batiku, Manufaktury oraz Plastyczną.
 
10 lipca (niedziela), godz. 12-16
Drugi dzień rozpoczną wokalistki prowadzone przez Aleksandrę Cybulę i Darię Korowajczyk z Pracowni Muzycznej, oraz zespoły taneczne.
12:00 – występy wokalne uczestników Studia Piosenki i Strefy Wokalu
12:40 – występy taneczne
13:10 – zajęcia ruchowe
14:00 – występy wokalne uczestników Studia Piosenki i Strefy Wokalu
14:45 – zajęcia ruchowe
Każdego chętnego zapraszamy również do wzięcia udziału w warsztatach ruchowych oraz wizyty w strefie warsztatowej. A na miłośników zdalnie sterowanych samochodów czeka pokaz przygotowany przez grupę RC Słupsk.