HOMINE - wystawa prac A Częścik, P Taras i M Szadzińsiego

Kategoria
Fotografia
Termin
2020-06-05 16:00
Miejsce
Galeria OR Rondo, ul. Niedziałkowskiego 5a
Telefon
(59) 842 63 49
Strona WWW

Słupski Ośrodek Kultury i Pracownia Fotografii Cyfrowej i Analogowej SOK zapraszają na wystawę fotografii Aliny Częścik, Patrycji Taras i Macieja Szadzińskiego pt. "HOMINE".

Wystawę będzie można oglądać w Galerii OT Rondo do 30 czerwca br.

Autorzy o sobie:

Jesteśmy uczniami czwartej klasy o profilu fototechnik w Zespole Szkół Technicznych w Słupsku, znanym przez innych jako „Drzewniak”. Oprócz jednej klasy i przyjaźni łączy nas wspólna pasja, którą jest fotografia.

Każdy z nas swoją przygodę z nią zaczął w inny sposób.
Ktoś zaczerpnął motywację do działania w tym kierunku od rodzica, a ktoś sam z ciekawości zaczął odkrywać tajniki fotografii. A teraz wszyscy jesteśmy w jednym miejscu, o jednej porze. Nasza wystawa przedstawia ludzi. Było to dla nas duże wyzwanie, bo jak powiedział Henri Cartier-Bresson - „Najtrudniejszą rzeczą w fotografii jest portret. Musisz wejść z aparatem między skórę a koszulę fotografowanej osoby”.

Dziś chcemy podzielić się z Wami momentami które zatrzymaliśmy w pamięci i pobudzić nimi waszą wyobraźnie.
Podziękowania kierujemy do dyrekcji szkoły, nauczycieli Adama Mroczka, Krzysztofa Tomasika, Janusza Wrońskiego, Rafała Szamockiego. Którzy nas nakierunkowali w dziedzinie fotografii jako sztuki oraz Słupskiemu Ośrodkowi Kultury Pani Dyrektor Jolancie Krawczykiewicz za czujne wsparcie finansowe oraz Pani Jadwidze Girsa-Zimny za to ,że zawsze była i jest przy nas z wielkim swoim sercem

 
 

Terminy

  • 2020-06-05 16:00