Berlin, Barcelona

Kategoria
Kino
Termin
2019-05-28 19:00
Miejsce
OT RONDO
Telefon
59 842 63 49
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW

ecobilet emcek

Les distàncies
Hiszpania 2018, 99 min.

reżyseria: Elena Trapé
scenariusz: Elena Trapé, Miguel Ibáñez Monroy, Josan Hatero
zdjęcia: Julián Elizalde
obsada: Alexandra Jiménez, Miki Esparbé, Isak Férriz, Bruno Sevilla, Maria Ribera, Saskia Rosendahl

Kameralny dramat obyczajowy koncentruje się wokół paczki bliskich przyjaciół. Olivia, Eloy, Guille i Anna, którzy udają się do Berlina, aby złożyć niespodziewaną wizytę swojemu przyjacielowi Comasowi, który właśnie kończy 35 lat. Powitanie ze strony dawno niewidzianego przyjaciela nie jest jednak takie, jakiego się wszyscy spodziewali. W trakcie weekendu nierozerwalna, zdawałoby się, więź łącząca całą piątkę zostaje wystawiona na ciężką próbę. Przyjaciele odkrywają, że czas i odległość mogą wszystko zmienić...

"Berlin, Barcelona" to przejmująco szczera opowieść o współczesnych 30-latkach i przyjaźni, która zostaje wystawiona na ciężką próbę.

Film wyprodukowała legendarna Isabel Coixet („Życie ukryte w słowach”, „Moje życie beze mnie”, „Księgarnia”), a za reżyserię odpowiada jedna z najciekawszych hiszpańskich twórczyń młodego pokolenia, Elena Trapé.

Kameralny „Berlin, Barcelona” to dość krytyczny obraz pokolenia obecnych hiszpańskich trzydziestolatków, którzy z jednej strony zmagają się z trudnościami ekonomicznymi, z drugiej w większości przypadków nie są zdolni do stworzenia stabilnych związków. /Marcin Mroziuk, Esencja/

 
 

Terminy

  • 2019-05-29 19:00
  • 2019-05-28 19:00
  • 2019-05-27 19:00