NOCNY MARATON KOMEDII

Kategoria
Film
Termin
2024-07-06 22:00
Miejsce
kino Rejs, al. 3 Maja 22, 76-200 Słupsk
Telefon
507 846 243

ecobilet emcek

Zapraszamy na wyjątkową noc przed kinowym ekranem. Na uczestników maratonu czekają: trzy propozycje filmowe, ciepłe i zimne napoje w przerwach między seansami oraz wspólne śniadanie o wschodzie słońca na tarasie. Na wydarzenie obowiązują wyłącznie karnety w cenie 60 zł, dostępne w kasie i online.

UWAGA: w wydarzeniu mogą brać udział osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat po spełnieniu warunków zawartych w regulaminie.

6 lipca godz. 22:00  - WREDNE LIŚCIKI

Błyskotliwa i wyzwalająco zabawna prawdziwa historia jednej plotki, która rozpaliła całą Anglię! Mieszkająca w małym angielskim miasteczku bogobojna Edith otrzymuje anonimowe, niezwykle złośliwe listy. O ich autorstwo oskarża swoją sąsiadkę, wyzwoloną i buntowniczą Rose. Jednak z każdym dniem listów przybywa i dostaje je już nie tylko Edith… Kto naprawdę je wysyła

Wredne liściki

7 lipca godz. 00:15 - HORROR STORY

Przewrotna komedia o wchodzeniu w dorosłość. Młody absolwent bankowości rozpoczyna dorosłe życie, wynajmując pokój w willi zaludnionej przez gromadę ekscentrycznych lokatorów, którzy wywrócą jego świat do góry nogami.

Horror Story

7 lipca godz. 02:30 - SETKI BOBRÓW

Jean Kayak, po pożarze swojego browaru, musi przetrwać i przechytrzyć setki bobrów, aby zostać najlepszym traperem w Ameryce. A wszystko po to, by zdobyć serce pięknej córki handlarza futrami. "Setki bobrów" to szalony miks Looney Tunes, Mela Brooksa, JacquesaTati, Monty Pythona, Bustera Keatona i Charlie Chaplina.

Setki bobrów

 
 

Terminy

  • 2024-07-06 22:00