Pan Zabawka

Kategoria
Kino
Termin
2023-01-08 12:45
Miejsce
kino Rejs, 3 Maja 22, Słupsk
Telefon
507 846 243
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ecobilet emcek

Le Nouveau Jouet
Francja 2022, 112 min

reżyseria: James Huth
scenariusz: James Huth, Sonja Shillito
zdjęcia: Stéphane Le Parc
obsada: Jamel Debbouze, Daniel Auteuil, Simon Faliu, Alice Belaïdi

Czy przyjaźń można kupić? Nie, ale jak ma się przyjaźń, to nie trzeba już niczego więcej kupować!

Alexander jest synem miliardera, który ma prawie wszystko, co może wymarzyć sobie dziecko. Jego pokój to multimedialne cudo techniki, które za jednym kliknięciem zamienia się w wypełnioną gwiazdami i planetami przestrzeń kosmiczną, a prywatna sala kinowa czy salon gier są tylko kilka kroków dalej. Jednak relacja chłopca ze swoim ojcem jest daleka od ideału, zwłaszcza że od wielu lat mężczyzna samotnie wychowuje dziecko. Pewnego dnia w firmie miliardera zostaje zatrudniony Samy, sympatyczny pracownik o niezwykle beztroskim i wesołym usposobieniu, który wspólnie ze swoją żoną spodziewa się wkrótce swojego pierwszego dziecka. Alexander namawia ojca, aby ten z okazji urodzin podarował mu nietypowy prezent. Prezentem tym jest Samy, który dostaje nowe zadanie służbowe: ma spędzać czas z rozkapryszonym synem miliardera. Początki będą trudne, ale już wkrótce Alexander przekona się, że pieniądze i przedmioty w życiu to nie wszystko. Najważniejsza jest szczerość, przyjaźń i beztroska radość, a tego wszystkiego Samy ma pod dostatkiem!

Komedia o przyjaźni, zabawie i prawdziwej radości, które są silniejsze i ważniejsze od wszystkich pieniędzy tego świata, nawet jeżeli ma się do czynienia z najbardziej rozkapryszonym synem miliardera!

bilety: 18, 15, 13 zł

 
 

Terminy

  • 2023-01-08 12:45
  • 2023-01-07 14:45
  • 2023-01-06 14:45