Taniec intuicyjny z muzyką na żywo

Kategoria
Taniec
Termin
2022-11-26 17:00 - 19:00
Miejsce
OT Rondo, ul. Niedziałkowskiego 5
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Festiwal MIEJSCE KOBIET zaprasza na warsztaty tańca intuicyjnego z muzyką na żywo.

 

Proponujemy spotkanie z dynamiczną medytacją w ruchu, niesamowite odprężenie w grupie, a to wszystko w klimatycznej sali teatralnej z muzyką na żywo w wykonaniu Pawła Jakubiszyna, Łukasza Płecha, Sławomira "Rodrigueza" Porębskiego, Jędrzeja Jakubowskiego.

Ideą projektu jest łączenie brzmienia etnicznych, rytmicznych i melodycznych instrumentów w transowej, improwizowanej, ekstatycznej muzyce. Jak pisze o sobie zespół: Każdy z nas jest muzykiem perkusjonistą z wieloletnim, bogatym stażem scenicznym. Muzyka jest naszą Drogą, drogą życia, wzrostu, samopoznania, kreacji, wolności. Jako że magia Muzyki spełnia się najpełniej w kontakcie z odbiorcami, wraz z nimi chcemy współtworzyć przestrzeń wzajemnych muzyczno-tanecznych inspiracji i oddziaływań. Wybierz się z nami w transową podróż poprzez żywioły, energie, nastroje, od medytacji po ekstazę!

Po koncercie gorąco zapraszamy na wspólny jam session, w trakcie którego będziemy mogli połączyć swoje rytmy, melodie, dźwięki, ruch, obecność i wiele innych wspierających jakości.

 

Taniec intuicyjny z muzyką na żywo
26 listopada /sobota/, godz. 17.00 – 19.00
prowadzenie: Małgorzata Burjan
miejsce: OT Rondo, ul. Niedziałkowskiego 5
wstęp: 40,00 zł, obowiązują zapisy, rezerwacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

MIEJSCE KOBIET baner na stronę1

 
 

Terminy

  • 2022-11-26 17:00 - 19:00