W 50 rocznicę premiery spektaklu „Tu kolumbowe miałem stanowisko” Teatru Poezji i Dialogu „Rondo”, zapraszamy 7 maja o godzinie 19:00 na kolejny, trzeci już wieczór pod tytułem:
"NATALIA"
 
W programie wieczoru:
1. Koncert "KAWAŁKI SERCA"
wykonanie:
Natalia Sikora - wokal
Mario Jeka - klarnety
Hadrian Filip Tabęcki - fortepian
2. Spotkanie z NATALIĄ SIKORĄ - dom, duch, ukojenie...
 
Bilety w cenie 40 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy) dostępne w siedzibie teatru przy ul. Niedziałkowskiego 5a.
Rezerwacje pod numerem tel (59) 842 63 49
 
NATALIA SIKORA - urodzona w Słupsku, jako 13-latka rozpoczęła przygodę z teatrem w Rondzie, gdzie przez lata pracowała pod czujnym okiem Jolanty Krawczykiewicz. Wraz z reżyserem Stanisławem Miedziewskim stworzyła niezapomnianą kreację aktorską w monodramie "Elegia Kresu", w którym wcieliła się w postać rosyjskiej poetki Mariny Cwietajewej, przez większość swego życia cierpiącej z powodu samotności i braku zrozumienia.
Wygrała kilkadziesiąt konkursów i przeglądów aktorskich i wokalnych. Jest laureatką m.in. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubinie, Festiwalu im. Anny Jantar we Wrześni, Festiwalu im. Anny German w Zielonej Górze oraz konkursów poetyckich w Aleksandrowie Kujawskim czy Legnicy. Jej charyzmatyczny głos potrafi zabrać nas w poruszającą podróż muzycznych nastrojów.
Miłości do teatru towarzyszyła równie silna pasja do muzyki, którą realizowała w ówczesnym Młodzieżowym Centrum Kultury w latach 2000-2005.
Dołączyła do zespołu Magmen, w którym śpiewała repertuar bluesowo-rockowy. Współpracowała z pianistą i kompozytorem Pawłem Lucewiczem, zaś od 2007 roku zaczęła współpracę z pianistą i kompozytorem Piotrem Proniukiem.
Swoim brawurowym wykonaniem piosenki Janis Joplin "Cry Baby" wywalczyła zwycięstwo w drugiej edycji programu "The Voice of Poland" w 2013 roku.