Ośrodek Teatralny Rondo zaprasza 25 i 26 marca na monodram Natalii Sikory pt "Odpowiedź jedna - VETO" w reżyserii Stanisława Miedziewskiego Spektakl grany w ramach przeglądu sezonu 22-23 TRZY TEATRY.

Ośrodek Teatralny Rondo oraz Teatr Tańca Enza zapraszają na widowisko taneczno-muzyczne "MAANAM Barokowo" w reżyserii Gabrieli Keller-Janus. Spektakl grany w ramach przeglądu sezonu 22-23 TRZY TEATRY.

Ośrodek Teatralny Rondo oraz grupa Materia Prima zapraszają na "Piosenki przeciwko ludzkości" w reżyserii Anny Rau. Koncert grany w ramach przeglądu sezonu 22-23 TRZY TEATRY.

Ośrodek Teatralny Rondo zaprasza na spektakl "Żadanice" w wykonaniu Teatru Osobliwego w reżyserii Agaty Andrzejczuk. Spektakl grany w ramach przeglądu sezonu 22-23 TRZY TEATRY.

BARAŃCZAK Δ DOMINANTA to projekt audiowizualny współtworzony przez aktorkę i reżyserkę Annę Rau, kompozytora i producenta Miłosza Sienkiewicza oraz grupę Materia Prima, łączący poezję śpiewaną z nowoczesnymi technikami wykonawczymi z gatunku muzyki elektronicznej i przenikaniem się mediów. W zamierzeniu będzie to hołd dla twórczości translatorycznej jednego z najznamienitszych współczesnych polskich poetów, krytyka literackiego i tłumacza - Stanisława Barańczaka.

Słupskie Towarzystwo Kultury Teatralnej - Teatr Rondo i Słupski Ośrodek Kultury, jako organizatorzy eliminacji powiatowych postanowili tegoroczną edycję dedykować pamięci Wisławy Szymborskiej, wpisując się w  coroczną tradycję polskiego Senatu, który ogłosił patronów na rok 2023.

Ośrodek Teatralny RONDO zaprasza w piątek, 3 lutego o godzinie 19:00 na WIECZÓR NA INNEJ PLANECIE. W trakcie wieczoru będzie można zobaczyć dwa monodramy w reżyserii Magdaleny Płanety:

Zapraszamy na ferie w OT Rondo! "Worek pełen sztuki" to propozycja warsztatów artystycznych dla dzieci w wieku 7-10 lat.

W 50 rocznicę pierwszej premiery Teatru Rondo, zapraszamy 3 grudnia o godzinie 18:00 na szesnasty wieczór jubileuszowy pod tytułem TEATR DLA ŻYCIA.   „Żadanice” - spektakl w wykonaniu Teatru Osobliwego, reż. Agata Andrzejczuk Po spektaklu, w ramach naszych podziękowań dla wspaniałych aktorek i aktorów Teatru Osobliwego, zapraszamy na koncert tria Michalove.

Zdjęcie przedstawiające montaż świateł scenicznych w sali O.T. Rondo
W Ośrodku Teatralnym Rondo Słupskiego Ośrodka Kultury rozpoczęły się prace instalacyjne związane z modernizacją oświetlenia Sali teatralnej. W ramach, długo oczekiwanej, częściowej wymiany świateł scenicznych nasza sala zostanie wyposażona w kilkanaście nowych urządzeń za łączną kwotę 50 tysięcy złotych. Już niedługo realizacje sceniczne Ronda: przedstawienia, koncerty, spotkania i inne otrzymają dodatkową oprawę świetlną. Wśród najnowszych „nabytków” znalazły się m.in. dwie - bardzo potrzebne - tzw. ruchome głowy, których brak mocno ograniczał dotychczas pracę realizatora świateł. Całości dopełni 10 reflektorów typu PAR, belki oświetleniowe oraz wytwornica dymu. Naturalnie tak duża zmiana w otoczeniu technicznym naszego teatru nie zajdzie od razu. Obecnie trwają pracę związane z modernizacją instalacji elektrycznej, które pozwolą nam w pełni cieszyć nowymi urządzeniami. Jest bardzo możliwe, że uda się zdążyć z tym zadaniem jeszcze przed rozpoczęciem świąt Bożego Narodzenia. Wygląda więc na to, że w tym roku to w Rondzie najwcześniej rozświetli się pierwsza gwiazdka. Zakup nowego oświetlenia to jednak nie tylko nowe możliwości techniczne dla nas. Przejście na reflektory typu LED pozwoli nam znacznie ograniczyć zużycie energii elektrycznej, a także pokaźnie zwiększyć interwały pomiędzy wymianami reflektorów. To wszystko razem cieszy nas bardzo, gdyż ograniczając koszty utrzymania zarazem stajemy się proekologiczni.   Modernizacja oświetlenia w O.T. Rondo możliwa jest dzięki dotacji celowej otrzymanej od Miasta Słupsk.  
"Odczepić się czyli czerwona podłoga" to najnowsza propozycja SOK-u skierowana do miłośników teatru i poezji. Kolejna premiera zrealizowana przez młodzieżowe teatry 'Poczekalnia Snów' i 'Warsztatowa Nova' oparta jest o wiersze i fragmenty prozy Mirona Białoszewskiego, jednego z najważniejszych twórców w powojennej literaturze i poezji polskiej.