Grupa warsztatowa MANUFAKTURA zaprasza na zajęcia z makramy, które odbędą się 12 stycznia 2022r., w godz. 17.00 - 19.00 w Sali Tango Emceku przy al. 3 Maja 22 Tego dnia będziemy zaplatać serduszka dla Jurka Owsiaka. Każde zrobione serduszko na zięciach zostanie wystawione na licytację. Jest to mała cegiełka, która wspomoże tegoroczną zbiórkę na oddziały okulistyki dziecięcej. 
Mini Grajdołek już w pierwszy poniedziałek miesiąca 3 stycznia, godzina 18.00 - 20.00.
Grafika ilustracyjna świątecznej manufaktury
Grupa warsztatowa MANUFAKTURA zaprasza 8 grudnia 2021 r., od godz. 17.00 do 19.00 do Sali Tango Emceku przy al. 3 Maja 22 na Świąteczną Manufakturę. W tym roku będziemy przystrajać choinkę ozdobami zrobionymi z włóczki, plecionkami ze słomek oraz wstążek. To doskonała okazja, by miłośniczki i miłośnicy nitek, włóczek, kordonków i sznurków mogli się spotkać i poznać, rozwijając swoje pasje. Wstęp wolny
Grupa „Koralików bez liku” zaprasza we wtorek, 23 listopada 2021 o godzinie 17.00, w ramach festiwalu MIEJSCE KOBIET do sali TANGO w Emceku (aleja 3 Maja 22) na warsztaty beadingowe pod hasłem "Koraliki są dobre na wszystko".
W ramach 16. edycji festiwalu MIEJSCE KOBIET organizatorzy zapraszają w niedzielę, 21 listopada, o godzinie 18.00 do sali pARTer w Emceku na monodram Marii Podoleckiej "Kot mi schudł". Wizyta u weterynarza staje się pretekstem do opowiedzenia smutnej historii o szarej rzeczywistości pewnej kobiety…
W dniach 27-28.11.2021 r., w Emceku będziecie mogli poznać dubbing, oraz nagrać swoje demo!Zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych!12 godzin pracy, które wypełnione będą przydatną wiedzą, cennymi informacjami i możliwością nabycia umiejętności!Jeżeli od zawsze marzyłeś o dubbingu, koniecznie weź udział w naszych warsztatach!Nie musisz być aktorem, żeby spróbować swoich sił!Zapraszamy amatorów oraz profesjonalistów.
Już 16 października startuje pierwsza edycja Festiwalu Less Stress, składającego się z cyklu wykładów i warsztatów o tematyce związanej z zarządzaniem stresem. Stres dotyczy każdego człowieka. Nie mamy wpływu na wiele dotykających nas sytuacji, jak i na otaczających nas ludzi. Dlatego możemy z góry założyć, że niemożliwym jest, aby stres zniknął zupełnie.
Jesienny Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży odbędzie się w dniach 25-26 września 2021 r., pod Honorowym Patronatem Prezydentki Miasta Słupska.
We wrześniu, jak co roku, prowadzimy nabór do naszych stałych zajęć – zachęcamy do zapisów na zajęcia plastyczne, muzyczne, szachowe, taneczne, czy rękodzielnicze. 
W tym roku szkolnym zaczynamy nowością - „Spotkania ze Sztuką” to kontynuacja naszych lipcowych spotkań w ramach Studia Inicjatyw, które cieszyły się dużą popularnością. Zapraszamy do grupy najmłodszej (dzieci w wieku 3-7 lat wraz z opiekunami) oraz do grupy dzieci (8-14 lat).