I tak oto, zupełnie nieoczekiwanie zbliża się ostatni miesiąc roku...

Już w najbliższą niedzielę, 13 listopada, odbędzie się kolejna edycja Europejskiego Dnia Kina Artystycznego.

Z okazji Święta Niepodległości, wspólnie ze Stowarzyszeniem Kin Studyjnych oraz Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, zapraszamy 11 listopada na Dzień Kina Polskiego. W programie znalazły się zarówno propozycje dla starszych jak i młodszych widzów.

Festiwal Miejsce Kobiet to interdyscyplinarna impreza organizowana co roku przez kino REJS Słupskiego Ośrodka Kultury.

Najnowszą paryską premierę „Salome” Straussa przygotowały kobiety.

Zapraszamy do zapoznania się z listopadowym repertuarem DKF Projekcja im. Grażyny Bożek-Szczepłockiej. Nadchodzący miesiąc spędzimy nie tylko na oglądaniu i dyskutowaniu o nowych produkcjach, ale też - co niezmiernie nas cieszy - spotkaniach z twórcami.

Wszyscy w listopadzie tęsknimy za słońcem i ciepłem, ale my rozjaśnimy wam ten czas światłem z projektora i otulimy filmową opowieścią:)

W czwartek, 3 listopada o godz. 18:00, zapraszamy na pokaz najnowszego obrazu Jacka Bławuta oraz rozmowę z twórcami - aktorem Tomaszem Ziętkiem i producentką Anną Bławut-Mazurkiewicz.

W niedzielę, 23 października, o godzinie 16.00 zapraszamy na pokaz specjalny filmu "Wyspa Krym. Deja Vu" w reżyserii Igora Czajki.

W czwartek, 27 października o godz. 18:00, zapraszamy na pokaz specjalny filmu "Nosferatu - symfonia grozy" z prelekcją dr. hab. Sebastiana Jakuba Konefała oraz muzyką, którą podczas seansu wykonają Marcin Dymiter i Maciej Olewniczak.

W sobotę, 22 października, o godzinie 14.30 zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu Wielkie widowiska.