Ostrożnie planujcie wiosenne spacery i pierwsze kąpiele słoneczne w nadchodzącym miesiącu, łatwo bowiem przegapić wyjątkowe, także dlatego że pojedyncze, pokazy, które planujemy dla was w kwietniu....

Od tego weekendu możecie obejrzeć na naszym ekranie FILIPA w reżyserii Michała Kwiecińskiego na podstawie powieści Leopolda Tyrmanda.

Kino Rejs zaprasza 2 kwietnia o godz. 18:00 na pokaz specjalny dokumentu "Brainwashed: seks, kamera, władza” oraz debatę w cyklu PO FILMIE z udziałem zaproszonych gości.

Obdarowani pięknymi książkami przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty i Wydawnictwo Debit z okazji premiery filmu "Szkoła magicznych zwierząt" ogłaszamy dla widzów kina REJS familijny konkurs fotograficzny pod hasłem "Mój magiczny przyjaciel".

Bohaterem kolejnego seansu w ramach cyklu "Sztuka w kadrze" będzie włoski rysownik, malarz i rzeźbiarz Amedeo Modigliani.

Wspólnie ze Stowarzyszeniem Kin Studyjnych zapraszamy na marcową odsłonę cyklu KRÓTKA HISTORIA POLSKIEGO KINA.

Zanim poznamy laureatów Amerykańskiej Akademii Filmowej zapraszamy w dniach 7 - 12 marca na „Tydzień z Oscarem”, czyli przegląd wybranych filmów nominowanych do złotej statuetki.

Jak co miesiąc zapraszamy uczniów i nauczycieli do zapoznania się z naszymi propozycjami seansów szkolnych. I oczywiście, do odwiedzenia naszego KINA Z KLASĄ

Tradycyjnie już zapraszamy naszych młodych widzów i ich opiekunów na niedzielny poranek filmowy, a po seansie na familijne warsztaty plastyczne.

Przed nami marcowe seanse DKF Projekcja im. Grażyny Bożek-Szczepłockiej. W nadchodzącym miesiącu spotkamy się aż pięć razy, a motywem przewodnim filmów, które pokażemy będzie - szeroko pojęty - człowiek w kryzysie. W kameralnych opowieściach i tych zrealizowanych z epickim rozmachem sprawdzimy, jak bohaterowie wrzuceni w różne sytuacje życiowe próbują sobie z nimi poradzić.

Już jest gotowy plan seansów na kolejny miesiąc:) Bierzcie i korzystajcie!