Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

M SzymajdaMichał Szymajda, pochodzący ze Słupska dziennikarz, 1 lutego w piątek o godzinie 17.00 otworzy w Bazie Kultury SOK swoją wystawę fotograficzną „Koleją przez Europę”.

Wystawa składa się z 40 zdjęć, które Michał wykonywał podczas licznych podróży koleją po Europie. Każde z nich jest częścią historii, którą autor obszernie opisuje obok fotografii.

Czytaj więcej...

człowiekv2Liceum Plastyczne im. S.I. Witkiewicza i Słupski Ośrodek Kultury mają zaszczyt zaprosić na wystawę podsumowującą pracę uczniów Liceum Plastycznego w 2018 roku.

Już od 29 stycznia br. w Galerii OT Rondo przy ul. Niedziałkowskiego 5a będzie można oglądać wystawę prac uczniów Liceum Plastycznego im. S.I. Witkiewicza, której tematem przewodnim jest Człowiek. Uczniowie zaprezentują prace fotograficzne, plastyczne, instalacje przestrzenne i prezentacje multimedialne, które wykonali w 2018 roku. Wernisaż odbędzie się 29 stycznia br. (wtorek) o godz. 14.00. Wystawa potrwa do 17 lutego 2019r. Wstęp wolny.

plakat Człowiek Swiat Przyroda zmiana PMOd 8 stycznia br. w Galerii OT Rondo przy ul. Niedziałkowskiego 5a będzie można oglądać poplenerową wystawę fotografii pt. "Człowiek, Świat, Przyroda".

Prezentowane na wystawie fotografie powstały w ramach XIV Ogólnopolskich Młodzieżowych Spotkań z Fotografią w Sarbinowie. Organizatorem wystawy jest Pałac Młodzieży w Koszalinie przy współpracy z Transgranicznym Centrum Edukacji Ekologicznej w Sarbinowie. Zapraszamy serdecznie, wystawę będzie można oglądać do 27 stycznia br. w godz. 9.00 - 19.00

fot.Julia Ceranowska 1Miło nam poinformować, że prace Julii Ceranowskiej, uczestniczki zajęć w Pracowni Fotografii Cyfrowej i Analogowej SOK zostały nagrodzone na 9. EDYCJI międzynarodowego konkursu fotograficznego PORTRET 2018.

W konkursie wzięło udział 8346 fotografów z całej polski, były też zgłoszenia spoza granic naszego kraju (ok 5% zgłoszeń). Jury konkursu przyznało trzy nagrody, a także wyróżniło piętnaścioro najbardziej utalentowanych i rokujących na dalszy rozwój młodych adeptów fotografii. Julia, od wielu lat doskonaląca swój warsztat pod czujnym i wymagającym okiem Pani Jadwigi Girsy-Zimny znalazła się w niezwykle wąskim gronie wyróżnionych.

Czytaj więcej...

Ptaki Pomorza A2 ver2

Zdjęcia prezentujące ptaki z naszego regionu zostały wykonane przez: Jolantę Kurjańczyk, Mirosława Szatkowskiego, Leszka Szarzyńskiego, Bogusława Kotlarza i Mariana Szarmacha.

Wernisaż wystawy odbędzie się w dniu 3 grudnia br. o godz. 17.00 w Galerii OT Rondo. Fotografie oglądać będzie można do końca roku.

Czytaj więcej...

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7

Fotografia na Facebooku