Pracownia Fotografii Cyfrowej i Analogowej przy Słupskim Ośrodku Kultury prowadzi zajęcia z myślą o uczniach szkół podstawowych, średnich oraz osób dorosłych. Zajęcia prowadzone są zarówno w grupach wiekowych, jak i indywidualnie.

Zajęcia prowadzą:

Konrad Janicki:
Słupski Ośrodek Kultury, ul. Stefana Banacha 17, 76-200 Słupsk,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krzysztof Przewoźny:
Teatr Rondo, ul. M. Niedziałkowskiego 5a, 76-200 Słupsk,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy prowadzone są za pośrednictwem e-mail lub osobiście.

W trakcie warsztatów uczestnicy poznają podstawowe i zaawansowane techniki fotograficzne. Przyswajają zasady pracy w tzw. ciemni analogowej, cyfrową obróbkę zdjęć w oparciu o Adobe Photoshop, a także różnego rodzaju techniki szlachetne.

Poziom trudności i zaawansowania w trakcie trwania zajęć dostosowany jest do poziomu zaawansowania uczestnika. Rozpięty jest pomiędzy zasadnicze prawidła fotograficzne oraz budowę aparatów fotograficznych, sposobów wydobycia ze zdjęcia oryginalnych wrażeń artystycznych i tworzenia indywidualnego stylu.

CENNIK

- dzieci i młodzież – 80 zł / m-c / osoba (4 wejścia)
- grupa zrzeszona dorośli 50 zł / m-c / osoba
- zajęcia indywidualne dorośli – 120 zł / m-c / osoba (4 wejścia)