Song to song

Kino
Termin: 2019-10-14 18:00

Miejsce: OT RONDO

ecobilet emcek

Song to song
USA 2017, 129 min.

reżyseria: Terrence Malick
scenariusz: Terrence Malick
zdjęcia: Emmanuel Lubezki
obsada: Ryan Gosling, Michael Fassbender, Natalie Portman, Rooney Mara

"Song to Song" to współczesny romans rozgrywający się w fascynującym świecie muzycznej bohemy. BV i Faye są szaleńczo zakochanymi w sobie marzycielami. Oprócz miłości, łączy ich pragnienie zaistnienia w show biznesie. Drzwi do kariery może otworzyć im muzyczny magnat Cook, ale intencje cynicznego biznesmena nie są do końca jasne. Sprawy skomplikują się, gdy do miłosnego trójkąta dołączy jego nowa muza.

Song to song to zmysłowa, czasami zrywająca się ze smyczy, ale udana i niesiłowa, a bez grama potu wygrana walka o poezję w kinie. Smutny utwór, ale tylko do pewnego momentu. Może i „zasypiamy z miłością, z obawą że to tylko okrutne złudzenie”, ale okazuje się, że sztuka nie jest nieśmiertelna, a to „miłość jest ucztą, na której się pożywimy”. Uczucie do człowieka jest o wiele ważniejsze od tego do sztuki i prawdziwsze. I to Malick szepcze. Specyficznie, dziwacznie, oryginalnie, ale niesamowicie hipnotycznie i bez wtórności. /Bernadetta Trusewicz, fdb.pl/

bilety: 15, 12, 10zł

Pokaz w ramach KOMEDA JAZZ FESTIVAL

 

Telefon
59 842 63 49
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Terminy


  • 2019-10-15 18:00
  • 2019-10-14 18:00