Z okazji Dnia Matki w czwartek 26 maja o godzinie 18.00  kino REJS i DKF PROJEKCJA serdecznie zapraszają na pokaz specjalny filmu "Mała mama" z napisami w języku polskim i ukraińskim.

W dniach 20 - 22 maja kino Rejs zaprasza na Weekend z Festiwalem Millennium Docs Against Gravity, czyli wybór najciekawszych tytułów tegorocznej edycji.

W niedzielę, 15 maja, serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu PO FILMIE "Oczami kobiet". Z inicjatywy Stowarzyszenia Kobiecy Słupsk chcemy zachęcić widzów do zaangażowania się po seansie w dyskusję na ważne społecznie tematy.

Dyskusyjny Klub Filmowy PROJEKCJA imienia Grażyny Bożek-Szczepłockiej zaprasza w maju...

W niedzielę, 8 maja, około godziny 14.00 po pokazie filmu "Nawet myszy idą do nieba" młodych widzów i ich opiekunów zapraszamy do sali Tango na rodzinne warsztaty artystyczne pod hasłem DOMOWY TEATRZYK.

W ramach trwających w Słupsku 20. Dni Kultury Żydowskiej zapraszamy 21 kwietnia o godz. 18:00 do kina Rejs na spotkanie z reżyserem Jacobem Dammasem.

Najpiękniejszy miesiąc w roku dla kina nie bywa zbyt łaskawy. Widzowie nadto łatwo wybierają inne niż rejsowy fotel formy relaksu. A przecież spacer do kina to znakomity wypoczynek, coś dla ciała i coś dla ducha. Szczerze polecamy:) Zwłaszcza że majowy repertuar to bogata w wartościowe składniki mieszanka zabawy i tonów bardziej refleksyjnych...

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie PO FILMIE w cyklu "Oczami kobiet". Z inicjatywy Stowarzyszenia Kobiecy Słupsk chcemy zachęcić widzów do zaangażowania się po seansie w dyskusję na ważne społecznie tematy.

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza okres intensywnych przedświątecznych przygotowań. Chcąc umilić wam ten czas i połączyć przyjemne z pożytecznym, kino Rejs zaprasza w najbliższy weekend na kolejną część filmowych przygód zająca Maxa, a po seansie 10 kwietnia również na warsztaty familijne.

Pokazem zjawiskowych „Piosenek o miłości” zakończyliśmy marcowe spotkania DKF PROJEKCJA im. Grażyny Bożek-Szczepłockiej. Zmieniając nieco klimat, ale pozostając na rodzimym podwórku oraz w kręgu obrazów docenionych na 46. FPFF w Gdyni, już 7 kwietnia zapraszamy na Innych ludzi.

Serdecznie zapraszamy w sobotę, 2 kwietnia, o godzinie 14.00 na kolejną odsłonę cyklu WIELKIE WIDOWISKA NA EKRANIE. Tym razem zobaczymy operę Giuseppe Verdiego RIGOLETTO. Libretto napisał Francesco Maria Piave na podstawie dramatu "Król się bawi" autorstwa Victora Hugo.